1. Новини Закарпаття
  2. >

Рева назвав максимальний розмір пенсії в Україні

09:49, 19 Квітня Влада

Міністр соціальної політики заявив, що максимальна пенсія в Україні становить 58 тисяч гривень.

Глава Мінсоцполітики Андрій Рева розповів в ефірі 112 Україна про максимальний розмір пенсії в країні на сьогоднішній день, а також навів статистику щодо пенсіонерів та отримуваних ними пенсій.

"В Україні сьогодні існує обмеження щодо виплати пенсії, 10 740 гривень. І 99,9% пенсіонерів не отримують пенсію понад 10 740 гривень, це з 12 мільйонів пенсіонерів. І є у нас 19,2 тисячі пенсіонерів, які отримують більше від цієї норми. З них 10-20 тисяч отримують близько 18 тисяч осіб, і понад 20 тисяч - до двох тисяч пенсіонерів", - зазначив міністр.

За його словами, максимальна пенсія в Україні становить майже 60 тисяч гривень.

"Максимальна пенсія, яка сьогодні виплачується в Україні - 58 тисяч гривень. В Україні немає жодної пенсії 100 тисяч і більше. Максимальна пенсія в 58 тисяч гривень, її отримує Герой України і льотчик-випробувач. Всі інші пенсії нижчі. Тому 19,2 тисячі пенсійних виплат, які є більш 10 тисяч гривень - це неправильно, вони повинні потрапляти під все обмеження, як інші, у нас не повинно бути винятків. Але навіть якщо ми їх скасуємо, вони проблему Пенсійного фонду не вирішать. Хоча я за те, щоб ми привели всіх до єдиного знаменника", - наголосив Рева.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus