1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Депутати Берегівської райради визнали роботу «Укрпошти» незадовільною / ВІДЕО

22:54, 01 Березня 0 Влада

24 лютого відбулося пленарне засідання восьмої сесії Берегівської районної ради VII скликання. У залі були присутні 28 депутатів.

До порядку денного ввійшло 21 питання, зокрема звіт голови РДА про здійснення райдержадміністрацією делегованих їй повноважень, виконання районного бюджету за 2016 рік, внесення змін до бюджету на 2017 рік та районних програм щодо охорони здоров’я. Усі ці питання народні обранці погодили одноголосно, повідомив КО.

Найбільше протиріч викликало обговорення результатів роботи на території району УДППЗ «Укрпошта». Декілька депутатів з обуренням виступили проти того, що люди з безлічі сіл несвоєчасно отримують пенсію та кореспонденцію і мають приїздити в Берегово для оплати комунальних платежів. Тож з’явилася пропозиція створити виїзні поштові відділення для забезпечення можливості оплати комунальних послуг. Депутати райради визнали роботу «Укрпошти» незадовільною та звернуться в контролюючі органи стосовно детального дослідження її діяльності.

Відтак депутатам зачитали проект звернення до Президента та Прем’єр-міністра України з приводу зміни в законодавчому регулюванні можливості використання мов національних меншин у публічних сферах суспільних відносин. Депутатський корпус занепокоєний новими законопроектами, які суттєво обмежують права національних меншини, зокрема на навчання рідною мовою, адже в районі функціонують 30 дошкільних закладів та 32 заклади освіти з угорською мовою навчання. Порушення вже набутих мовних прав означатиме порушення міжнародно-правових зобов’язань, узятих на себе Україною.

Зокрема народні обранці заслухали відповідь на свій лист-звернення до Державної екологічної інспекції в Закарпатській області стосовно можливості проведення нових досліджень хімічного складу підземних і поверхневих вод на території Мужіївського золоторудника. Депутати отримали рекомендацію звернутися до науково-дослідних установ та організацій, які можуть провести такі дослідження, адже це не входить до компетенції Державної екологічної інспекції.

На цьому депутатський корпус завершив свою роботу.

Вікторія КОПИНЕЦЬ, ВІДЕО: Дмитро МИСЬ.

Читайте на ГК:В області розпочався другий тур програми "Чисте Закарпаття"
Читайте на ГК:На Берегівщині затримали чотирьох нелегалів з Індії
Читайте на ГК:На Берегівщині розпочали збір винограду / ФОТО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus