1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Виноградові провели "сміттєву" сесію / ВІДЕО

15.02.2017 0 Влада Автор: Голос Карпат

Сміттєву кризу все активніше використовують у місцевих політичних торгах та наїздах на діючу владу.

Для уникнення колапсу, пов’язаного із припиненням із 1-го лютого вивозу твердих побутових відходів на виноградівське сміттєзвалище із сільських населених пунктів району, депутати зібралися сьогодні на позачергове пленарне засідання.

Загроза сміттєвої кризи мобілізувала не лише депутатів, але й майже всіх сільських голів. Проте рішення в сесійній залі приймалися непросто.

Одним не подобалося підвищення на 30 відсотків тарифів на вивезення відходів сміттєзбиральною фірмою, іншим здавалася зависокою ціна за вивезення сміття за межі району. Дискусію в залі підігріло й те, що при формуванні порядку денного засідання сесії до сміттєвих проблем приєднали питання хоспісу та освіти, до яких на Виноградівщині неоднозначне ставлення з боку різних політичних сил.

Врешті, після гарячих дебатів, компроміс таки було знайдено.

Із першого березня фірма «АВЕ Виноградово» у повному обсязі відновить надання послуг у всіх населених пунктах району,- запевнив керівник підприємства Адальберт Жидик.

От тільки куди саме відвозитимуть сільське сміття з Винорадівщини, допоки тримають у секреті.

Варто зазначити, що Виноградівський район був піонером в області у цивілізованому поводженні з побутовими відходами. Однак протягом більш ніж десять років тут не спромоглися знайти ділянку під сміттєпереробний комплекс. В останній час це питання все активніше використовується у політичних торгах та наїздах на діючу владу.

Більше дивіться у ВІДЕО.

Читайте на ГК:Дитяче відділення Виноградівської райлікарні оновили за сприяння Угорщини / ВІДЕО
Читайте на ГК:В Королеві сталася вже друга поспіль пожежа за вересень
Читайте на ГК:Грибників із Виноградівщини побили в сусідньому районі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus