1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Міський бюджет Мукачева 2017 передбачає майже 100 мільйонів доходів

13.12.2016 Влада Ексклюзив Голос Карпат

908 437, 9 тис. грн., - така цифра зазначена у проекті рішення "Про міський бюджет м. Мукачево на 2017 рік", який депутати розглянуть під час чергової сесії вже у четвер, 15 грудня.

Як йдеться у проекті рішення, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного кодексу України Мукачівська міська рада вирішила визначити на 2017 рік:

доходи міського бюджету у сумі 908 437,9 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду міського бюджету – 873 593,3 тис. грн., доходи спеціального фонду міського бюджету – 34 844,6 тис. грн. ;
видатки міського бюджету у сумі 908 437,9 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету 703 006,8 тис. грн. та видатки спеціального фонду бюджету 205 431,1 тис. грн.;
профіцит загального фонду міського бюджету у сумі      170 586,5 тис. грн.;
дефіцит спеціального фонду міського бюджету у сумі     170 586,5 тис. грн.

Також документом прописано визначення оборотного касового залишку бюджетних коштів міського бюджету у сумі 200,0 тис. грн. та затвердження на 2017 рік переліку об’єктів фінансування.

Крім того пропонується затвердити на 2017 рік резервний фонд міського бюджету у сумі 100,0 тис. грн., та затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм.

Відповідним документом визначається також перелік захищених статей  видатків загального фонду міського бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам;
підготовка кадрів вищими навчальними закладами І-ІV рівнів акредитації;
забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;
фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки;
оплату послуг з охорони державних (комунальних) закладів культури.

"Розпорядникам  коштів міського бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань", - сказано в проекті рішення.

Водночас зазначено, що допустимо вносити  зміни до видатків за головними розпорядниками коштів міського бюджету на 2017 рік у разі, якщо після прийняття рішення про міський бюджет повноваження на виконання функцій або надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів. При цьому, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником міського бюджету, якому це доручено.

Читайте на ГК:В Мукачеві зупинили водія "Мерседесу" зі смертельною дозою алкоголю в крові / ФОТОФАКТ
Читайте на ГК:У мукачівському ізоляторі повісився затриманий
Читайте на ГК:На оздоровлення дітей в Мукачеві виділено більше 1 млн грн
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus