1. Головна
  2. >
  3. Влада

У Мукачеві відбудеться "рекордна" сесія міськради VII каденції: оприлюднено 64 проекти рішень

215
Влада Новини Мукачева

Однак, як зауважують міські депутати, ймовірно, що це ще не кінцевий перелік проектів рішень, які будуть винесені на розгляд сесії.

У Мукачеві відбудеться "рекордна" сесія міськради VII каденції: оприлюднено 64 проекти рішень

У четвер, 15 грудня, в Мукачеві відбудеться чергова сесія міської ради 7-го скликання.

На офіційному сайті Мукачівської міськради вже оприлюднено 64 проекти рішень, які депутати розглянуть на сесійному засіданні.

Серед проектів рішень ряд стосується міських Програм щодо соціального, фінансового забезпечення. Також Програми щодо медичного забезпечення та реабілітації. Крім того, освітні, культурні, спортивні програми та програми щодо діяльності комунальних підприємств та благоустрою міста, а також затвердження статутів, зміни до бюджету, ряд земельних питань та ін.

Разом з тим, у Мукачеві мають намір заснувати міську премію імені О. Духновича, затвердити правила розміщення зовнішньої реклами та затвердити Програму по виплаті винагороди почесним громадянам на наступний рік.

"Зазвичай більшість питань активно обговорюються на комісіях, тому мене не лякає 64 питання порядку денного. Якщо вони знайдуть підтримку усіх фракцій на комісіях, то можуть бути прийняті за годину. Не треба забувати, що міський голова, секретар або його заступники полюбляють внести до порядку денного ще кілька "сюрпризів". Зазвичай це надзвичайно важливі для міста питання, які вони не хочуть обговорювати з громадою. Можливо, ще будуть звіти фракцій. З порядку денного я би відзначив дуже важливі питання затвердження Статуту територіальної громади міста та Програми фінансування центру "Альтернатива", - зауважив Голосу Карпат депутат міськради Юрій Кравчук.

Нагадаємо,як повідомляв Голос Карпат раніше, позачергова сесія Мукачівської міськради 6 грудня тривала 15 хвилин.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber