1. Новини Закарпаття
  2. >

Віктор, Оксана та Павло Балоги зареєстрували 389 тис гривень, 780 тис євро та 110 тис доларів банківських вкладів

30.10.2016 Влада Ексклюзив

У Віктора та Оксани Балог зареєстровано в декларації 12 земельних ділянок, 3 квартири та два будинки.

Згідно з електронною декларацією Віктору Балозі належать 2 земельні ділянки на Мукачівщині, дачний будинок в Києві та квартира в Мукачеві.

Цікавіша ситуація з жінкою Віктора Балоги – Оксаною, якій належать 8 земельних ділянок в Мукачеві та Мукачівському районі, а також квартири в Мукачеві та Києві.

Сину Віктора Балоги – Павлу належать 2 земельні ділянки та житловий будинок в Мукачеві.

Віктору та Оксані Балогам належать 4 автомобілі, а саме AUDI A8, AUDI A8l QUATTRO 6.0 ,LAND ROVER DEFENDER 110 2.4 TD, AUDI A8.

Оксані Балозі належать цінні папери приватного акціонерного товариства  "МУКАЧІВСЬКА АВТОБАЗА" на суму 323 тисячі 598 гривень.

Оксані та Павлу Балогам належать корпоративні права ТОВ "ГАРТ", "РУСИНІЯ","ФОРУМ",  "КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР "БАРВИ", "МАРКЕТ РІТЕЙЛ", "ГРІНВЕР", "МУКАЧІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕБЛІВ", "СТАРОВИННИЙ ЗАМОК" , "ЗЕТ-ПЛАНТ УКРАЇНА", виробнично-комерційне ТОВ "ПРОДЮСЕР" .

Віктор Балога зареєстрував заробітну плату 78 тисяч 909 гривень отриману протягом року.Його дружина зареєструвала річну заробітну плату в сумі 59 тисяч 539 гривень. У павла Балоги в декларації фігурує дохід від підприємницької діяльності в розмірі 1 мільйон 476 тисяч 110 гривень. Також Віктор Балога отримав кошти повязані з виконанням депутатських повноважень в сумі 80 тисяч 559 гривень. Цікавішою є ситуація з дивідентами в Оскани та Павла Балог. В декларації вказано, що Оксана Балога отримала дивіденти ТОВ "Русинія" в сумі 10 мільйонів гривень. Натомість Павло Балога отримав дивіденти ТОВ "СТАРОВИННИЙ ЗАМОК" в сумі 400 тисяч гривень.

Також цікава ситацуація з банківськими вкладами: Оксана Балога вказала в декларації, що тримає в банку 162 тисячі гривень та 650 тисяч євро. Сума банківського вкладу Віктора Балоги складає 190 тисяч гривень та 130 тисяч євро. Павло Балога тримає в банку 37 тисяч гривень та 110 тисяч доларів .

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus