1. Новини Закарпаття
  2. >

Нові темники Банкової. Депутатам і експертам радять звинувачувати у відстроченні безвізу Туреччину

28.08.2016 Влада

У розпорядженні журналістів виявилася чергова порція так званих "темників" - тез для коментування найважливіших тем, які готуються в АП для нардепів від БПП і пропрезидентських експертів.

На цей раз меседжі стосуються коментування другої річниці Іловайської трагедії і ситуації з наданням Україні безвізового режиму,повідомляє Страна.

"Втрати в Іловайську обговорюють заради піару"

Як говориться в меседжах, присвячених Іловайську, ті, хто піднімають питання величезних втрат в котлі, роблять це заради власного піару.

"Політики спекулювали на хворобливих втратаї під Іловайськом для досягнення власних політичних цілей. Наприклад, Семен Семенченко, який чи не найбільше критикував командування за Іловайську операцію, напередодні повного оточення сам несподівано поїхав до Києва, залишивши" Донбас ", щоб влаштовувати політичні протести" , - так автори інструкцій радять пропрезидентським лідерам громадської думки коментувати іловайську трагедію.

Ще серед тез по цій темі - рекомендації говорити, що причинами трагедії стали вторгнення російської армії, недостатня компетентність при плануванні операції по виходу з котла, порушення домовленостей і недосконалість законодавчої бази.

"Української армії тоді практично не було. Не вистачало зброї, бронежилетів, касок і, власне, самої армії. Не вистачало і досвіду ведення бойових дій", - йдеться в тезах.

"Безвіз не дадуть через Анкару і боязнь біженців"

Цікаві деталі висвітлення теми щодо безвізового режиму Україні. У президентських меседжах пропонується робити акцент на тому, що Україна виконала всі умови, а рішення Європейської ради залежить, в тому числі, від Туреччини.

"На рішення ЄС може впливати ще багато чинників. Наприклад, загроза відновлення потоку біженців і погіршення відносин з Туреччиною. Якщо українці отримають безвіз раніше турків, Анкара може остаточно зіпсувати відносини з Брюсселем", - йдеться в меседжі з АП.

"Електронні декларації введуть до жовтня"

Ще одні рекомендації для коментування стосуються е-декларування. Тепер експертам пропонується говорити, що проблема буде вирішена до жовтня (раніше називалася, до речі, дата 1 вересня, яка, мабуть, витримана вже не буде), а нинішні дискусії по цій темі пов'язані з тим, що важливо домогтися максимального захисту інформації.

"Якщо дані потраплять в чужі руки, вони стануть ідеальною наводкою для злочинців", - попереджають пильні автори "темників".

При цьому рекомендовано спростовувати зв'язок між наданням безвіза і введенням електронного декларування.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus