1. Новини Закарпаття
  2. >

Лідер «Опозиційного блоку» в Закарпатті Олександр Ледида: «Незалежність держави – це мир!»

22.08.2016 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Лідер «Опозиційного блоку» в Закарпатті Олександр Ледида, про незалежність.

Цього року День незалежності - це, перш за все, привід підвести підсумки. Своє двадцятип’ятиріччя Україна зустрічає в дуже складних умовах. Влада хоче відзначати День незалежності парадом та урочистими промовами. Вже традиційно говорити про успіхи та близькі перспективи держави. Але, давайте подивимося правді в очі. Нажаль, сьогодні в нас нема приводів для пафосного святкування. Два з половиною роки йде озброєний конфлікт на сході країни. Незважаючи на досягнення домовленостей щодо його врегулювання, війна не закінчується. В українському суспільстві є внутрішній розкол. Більше того, громадянський конфлікт постійно підігрівається заявами безвідповідальних політиків, які представляють ключові інститути влади. Погіршилася ситуація зі свободою слова, правосуддям, забезпеченням політичних прав і свобод громадян. Погіршилася криміногенна ситуація в країні. Вперше за роки незалежності почалися відверті «політичні» переслідування та процеси. І, найстрашніше, що все це відбувається на тлі масового зубожіння людей.

В історії України були складні періоди, але ніколи не було такого, щоб люди не бачили перспективи. З кожним днем ​​ життя стає складнішим. Ціни ростуть третій рік і виросли вже в три рази, комунальні тарифи зросли у сім разів. У людей відбирають усі пільги, які у них були. Влада грабує навіть дітей, відбираючи виплати на них.

За останній роки зменшилася кількість садочків та шкіл, на 47% менше стало учнів і на 17% вчителів. А це майбутній потенціал країни. Влада не захотіла фінансувати спортивні та музичні школи, які закриваються по всій країні. А спортивне виховання дітей, це їхнє здоров’я. Музична освіта – це естетичне виховання, це культура нації.

Стан в медицині, взагалі, найважча тема, про яку зараз можна говорити. Медикаментів нема, кількість лікарняних установ вже зменшилася вдвічі, чисельність лікарів у 1,5 рази. В кого є можливість, виїжджають працювати за кордон. А це кращі професійні кадри, це наші медики.

Взагалі, за останні роки кількість населення зменшилася в мільйони. Молодь серед трудових мігрантів становить 45%. Кількість населення працездатного віку від 15 до 64 років знизилася з 34 мільйонів до 29. Знизився і коефіцієнт народжуваності.

Зруйнувавши усю промисловість на сході країни, влада зруйнувала і незалежність. Таке враження, що владі взагалі люди не потрібні. Їм все одно, виживуть мільйони громадян чи ні, вони тільки хочуть утримати владу в своїх руках.

На момент здобуття своєї незалежності Україна входила у трійку найбільших ракетно-космічних країн світу (поряд з США та Росією), мала третій за величиною (разом зі згаданими країнами) ядерним потенціалом, входила до «великої четвірки» лідерів світу з авіабудування (разом з США, ЄС і Росією), маючи в своєму флоті найбільший вантажний авіалайнер у світі Ан-224. Україна - одна з семи країн, здатних будувати важкі крейсери авіаносці. У нас сконцентровані чверть світових запасів чорноземів, надра країни містять більш ніж 9 тисяч родовищ природних копалин ринковою вартістю близько 15 трлн. дол. США. Це величезний потенціал країни. Звісно, за 25 років незалежності багато чого з цього потенціалу розгублено, зруйновано. Навіть, виробництво електроенергії та видобуток вугілля впав у рази. За останніми показниками ми відкинуті у 1928 рік. Скоротився випуск практично усіх основних видів промислової продукції. Але природні ресурси не зникли! Наша земля, як і раніше багата, і її надра мають величезні запаси. Це і є наша незалежність. Незалежність країни - це її ресурс, це благополуччя народу, це економічна та політична стабільність. У незалежній державі люди повинні відчували себе незалежними, а не зубожілими рабами, якими сьогодні відчуває себе переважна більшість населення країни. І, найголовніше, держава, у якій іде війна, не може пафосно святкувати незалежність. Тільки зупинивши війну, досягнувши мирних домовленостей, можна говорити про незалежність. Бо незалежність держави – це, в першу чергу, мир на її території!

лідер «Опозиційного блоку» у Закарпатті

депутат обласної ради – Олександр Ледида

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus