1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді заборгованості по простроченій орендній платі поки не списуватимуть

26.07.2016 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Депутати обговорювали проект рішення про затвердження Порядку списання безнадійної та простроченої заборгованості з орендної плати за майно,що належить до комунальної власності територіальної громади.

З метою врегулювання порядку списання безнадійної та простроченої заборгованості по орендній платі за майно, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Ужгород, депутати хотіли затвердити Порядок списання безнадійної та простроченої заборгованості та надати дозвіл департаменту міського господарства Ужгородської міської ради на проведення списання боргів з орендної плати згідно з затвердженим Порядком.

Проте, депутат Аксьонов був рішуче проти прийняття такого рішення і запропонував відправити його на доопрацювання.

«Я добросовісно сплачую оренду за приміщення і землю, яку використовую. Чому тоді ми хочемо пробачити заборгованість тим хто не робить цього понад три роки? Вони погралися в орендарів, визнали себе банкротами і їм це все легко зійде з рук? Я не згоден з таким», - сказав Аксьонов.

Після жвавого обговорення даний проект рішення було надіслано на доопрацювання. Депутати також вирішили включили у склад комісії і депутатів.

У разі прийняття даного рішення, комунальні підприємства, бюджетні установи, які виступають орендодавцями комунального майна, повинні були списати заборгованості з орендної плати орендарям, які не мають змоги сплачувати орендну плату.

Читайте на ГК:В обласній філармонії організують концерт до Міжнародного дня музики / АНОНС
Читайте на ГК:Ужгородські лісівники розповіли про чіпування деревини
Читайте на ГК:В Ужгороді презентують фільм "Нуар по-українськи" / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus