1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ужгородська влада винесла рішення стосовно вуличної торгівлі кавою та окулярами / ВІДЕО

13.07.2016 0 Влада

Відмовити підприємцям з пересувним обладнанням торгувати кавою в історичному центрі міста – таким було рішення Ужгородського міськвиконкому.

На черговому засіданні порушили питання стихійних продаж з пересувного обладнання, повідомив УжІнформ.

«Для того щоб цю торгівлю впорядкувати, а це досить великий список: окуляри, гарячі напої, дині, кавуни, прохолоджуючі напої. Це нормальне явище, але варто її упорядкувати, аби кошти надходили у міський бюджет», — Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

Іншим важливим питанням, яке розглянули на засіданні є відновлення дорожнього покриття після проведення земляних робіт. Члени виконкому прийняли рішення доопрацювати угоди якими надають дозвіл на їх проведення, та ввести фінансову відповідальність за прострочення терміну виконання відновлювальних робіт.

«Мною дано доручення департаменту міського забезпечення, щоб до наступного засідання міськвиконкому розробити механізм фінансових санкцій, до цих компаній які проводять відновлювані роботи, якщо вони це відновлення проведуть неякісно і невчасно терміну, встановленому міськвиконкомом», — Богдан АНДРІЇВ, Ужгородський міський голова

«Закарпатгаз», проводив роботу щодо заміни водопровідних мереж. Роботи вони виконали, але не виконано відновлення дорожнього покриття. Тому ці питання лишаються на контролі. Зараз прийдуть працівники муніципальної поліції, щодо складення протоколу про адміністративне порушення. І будемо працювати над відновленням дорожнього покриття», — Оксана ПАЙДА, в.о. директора департаменту міського господарства, начальник відділу благоустрою».

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus