1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Понад 100 тисяч бюджетних коштів виділили на позачергові вибори сільських голів Виноградівщини та Міжгірщини

30.05.2016 14:37 Влада

Згідно із помісячним розписом, за станом на 30 травня субвенція надійшла у сумі 12,4 тис. грн. та спрямована на підготовку і проведення позачергових виборів сільських голів.

Згідно із помісячним розписом, за станом на 30 травня субвенція надійшла у сумі 12,4 тис. грн. та спрямована на підготовку і проведення позачергових виборів сільських голів.

Про це повідомляють у Департаменті фінансів Закарпатської ОДА.

Відповідно до Закону України „Про місцеві вибори”, постанов Верховної Ради України від 20 квітня 2016 року № 1318 – VIII „Про призначення позачергових виборів Веряцького сільського голови (Веряцька сільська рада Виноградівського району Закарпатської області)”, від 20 квітня 2016 року № 1319– VIII „Про призначення позачергових виборів Верхньобистрянського сільського голови (Верхньобистрянська сільська рада Міжгірського  району Закарпатської області)” з державного бюджету виділено 129,9 тис.грн. для проведення позачергових виборів Веряцького та Верхньобистрянського сільських голів.

Зазначену субвенцію розпорядженням голови облдержадміністрації від 23 травня 2016 року № 252 „Про розподіл субвенції з державного бюджету” розподілено між Виноградівським (72,7 тис.грн.) і Міжгірським (57,2 тис.грн.) районами. 

Згідно помісячного розпису за станом на 30 травня 2016 року  субвенція надійшла у сумі 12,4 тис. грн. та спрямована на  підготовку і проведення позачергових виборів сільських голів у Веряцькій сільській раді Виноградівського району та Верхньобистрянській сільській раді Міжгірського  району.

Читайте на ГК:"Замість винограду - сміття": у Виноградові з пам'ятника виноробу зробили смітник (ВІДЕО)
Читайте на ГК:До уваги закарпатців: бактеріальний опік плодових – небезпечне карантинне захворювання насаджень
Читайте на ГК:У Виноградові через аварію відключили воду на кількох вулицях
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...