1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські нардепи опинились у хвості рейтингу депутатів-мажоритарників

26.05.2016 Влада Ексклюзив Голос Карпат

Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала роботу 105 депутатів, обраних до парламенту за мажоритарною складовою, у їхніх округах. Серед досліджуваних народних обранців опинились і шестеро закарпатців.

Експерти провели аналіз їх законодавчої активності та активності у виборчому окрузі/області.

За підсумками роботи у квітні цього року закарпатці не змогли увійти навіть до першої половини списку. Так, наприклад, за кількістю особистих прийомів громадян за квітень найбільш активними виявились депутати від Київської, Івано-Франківської та Чернігівської областей. Найбільш активно брали участь у роботі місцевих органів влади - у засіданнях місцевих рад районного і обласного рівня та у засіданнях і робочих зустрічах місцевих виконавчих органів влади (РДА, ОДА) депутат від Хмельницької області, уродженець Тячівщини Роман Мацола та нардепи від Львівщини. Лідерами за кількістю активностей у/для округу у квітні стали представники Чернігівської, Львівської та Житомирської областей.

Активно вирішували проблеми громадян свого округу/області шляхом законотворчої діяльності парламентарі Тернопільської, а шляхом подання депутатських запитів - Рівненської областей.

Закарпатці ж не потрапили до жодного із вказаних рейтингів. Проте «засвітились» у списку найбільш недисциплінованих відвідувачів парламенту (показники генеруються на основі даних платформи «Вони голосують для тебе») – разом із Володимиром Литвином, Євгеном Бакуліним та Едуардом Матвійчуком туди потрапив один з найвідоміших закарпатців Віктор Балога.

Загалом за кожен з 18 критеріїв активностей депутатів ОПОРА виставила оцінки, які підсумували та склали два базових бали депутатів за дві категорії – законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Зазначені бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою.

Найвище серед закарпатців вирвався Роберт Горват (фракція партії «Блок Петра Порошенка», депутат від виборчого округу №68), який посів «аж» 66 місце. Наступним виявився позафракційний Іван Балога, (член політичної партії Єдиний Центр, обраний по виборчому округу №73) із 76-м місцем. Поряд із ним на 77 місці рейтингу розташувався його двоюрідний брат Василь Петьовка (входить до групи «Воля народу», обраний по виборчому округу №72).

93 місце посів Михайло Ланьо (група «Партія «Відродження», обраний по виборчому округу №70), який набрав 37,6 бали зі 100 можливих. Ще нижче опустився один із його політичних опонентів, молодший із братів Балог – Павло – він зайняв 98 місце.

Замкнув рейтинг зі 105 депутатів-мажоритарників, набравши 0 балів за законодавчу роботу та 29 за роботу у окрузі, єдиноцентрівець Віктор Балога, який і став 105-м.

Нагадаємо, що раніше ОПОРА розповіла, що за підсумками роботи у квітні депутати Верховної Ради України від округів Закарпатської області долучилися до розробки п’ятьох проектів законів та одного проекту постанови.

Варто зазначити, що за результатами аналізу більшість закарпатських нардепів проігнорували також проект Закону щодо криміналізації та посилення відповідальності для «злодіїв в законі» та злочинних угрупувань.

Читайте на ГК:До уваги водіїв: з 1 жовтня фари мають горіти і вдень
Читайте на ГК:На Закарпатті учасникам АТО роздпли 462 га землі
Читайте на ГК:Закарпаття приймає Чемпіонат України з багатоденної велогонки / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus