1. Головна
  2. >
  3. Влада

Юрій Свищо: Я готовий починати “Відродження” рідного краю з себе!

654
Влада Новини Виноградова

Лічені дні залишилися до чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Серед кандидатів вперше так багато молоді.

Юрій Свищо: Я готовий починати “Відродження” рідного краю з себе!

Нам вдалося поспілкуватися з одним із кандидатів у депутати Закарпатської обласної ради по 6 округу від політичної партії “Відродження” – Юрієм Свищо, який розповів про мету і причини свого балотування, а також про перспективи округу в разі своєї перемоги.

- Що Ви можете розповісти виборцям про себе? 
- Я народився 25 грудня 1990 року, в м. Виноградів, Закарпатської області. На території України проживаю від народження й являюся її громадянином. З 2008 по 2013 рік навчався в Київському національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, за спеціальністю - правознавство та політологія. Багато яскравих подій і досягнень пригадується за ці роки. Мабуть, одне з найголовніших трапилося у 2013 році, коли я отримав сертифікат із курсу “Законотворча діяльність” в Українській школі законотворчості Інституту законодавства Верховної Ради України. З 2014 по 2015 рік я працював помічником народного депутата України. А цього року, вступив до аспірантури національного педагогічного університету на кафедру філософії. 

- Вам лише 24 роки, а вже такий досвід за плечима. Які ж Ваші перші кроки на посаді депутата? 
- Найперші кроки – вирішити всі питання в медичному й освітньому колі. Якщо говорити про освіту, то насамперед покращити дошкільні заклади, забезпечити їх, як матеріально, так і технічно. Це дасть змогу нашим дітям не тільки почувати себе комфортно, але і отримувати європейський рівень знань. Щодо медицини, то надати громадянам безкоштовну медичну консультацію, щоб вони дійсно могли почуватися в безпеці. Це болючі факти, вони цікавлять мене як кандидата, тому й маю в планах їх вирішувати. 

- Як Ви оцінюєте роботу нинішньої влади? 
Я не берусь оцінювати роботу діючої влади негативно чи позитивно. Кожен із нас може зробити висновки що змінилося після Революції Гідності. Як корінному українцю мені соромно за все, що відбувається на Батьківщині. Україна потребує змін і я впевнений, що їх реально здійснити, головне зробити крок. Я готовий починати “Відродження” рідного краю з себе! 

- Хто входить у Вашу команду? З ким Ви будете працювати пліч-о-пліч
- Чітка команда сформувалася з ініціативи Владислава Миколайовича Поляка. Ми маємо спільні цілі та принципи, які об’єднують нас і дають нам змогу щільно функціонувати. Поряд зі мною йде потужна команда людей, які справами довели свою здатність змінювати район та відстоювати інтереси виборців, це Владислав Поляк, Йосип Шерегі, Йосип Фізеші, Віталій Любка, Іван Матрунич та інші кандидати. 

- Які основні проблеми наявні в Вашому окрузі #6? 
- На сьогодні актуальними є проблеми, які цікавлять безпосередньо кожного селянина. Мені часто випадає нагода поспілкуватися зі своїми виборцями і я їх розумію та повністю підтримую. Такі проблеми як дороги, соціальна незахищеність населення, освіта, медицина та погіршення бізнес клімату найбільш болючі для людей. Це і є моїми основними напрямки роботи. 

- Що Ви можете пообіцяти своїм потенційним виборцям? 
- Обіцяти нічого не буду, адже не секрет, люди – зневірились... Це тому, що куди не глянь, всюди - несправедливість і брехня. Звертаючись до своїх виборців, хочу тільки щоб вони зрозуміли бачення проблем у мене на окрузі і моє абсолютне бажання їх вирішити. 

- Чому Ви хочете стати обласним депутатом? 
- Так як у нашій країні відбувається децентралізація влади, функціональні обов’язки депутатів обласної ради збільшаться. Відновити віру людей в кращу долю кожного, налагодити роботу в гуманітарній сфері, долучитися до фінансування освітніх закладів, стимулювати бізнес осередки, забезпечити реальну справедливість - це основа мого рішення стати депутатом Закарпатської обласної ради. 

- Життєва школа, досвід роботи або що саме Вам знадобиться у випадку, якщо Ви будете обрані в обласну раду? 
- У моєму житті був період, коли я працював помічником-консультаном на громадських засадах народного депутата України. Маючи освіту правника-політолога й знаючи свої повноваження, я навчився працювати з нормативно-правовими документами. Розуміючи високу відповідальність перед людьми, готовий чітко виконувати свою передвиборчу програму.

- Країна, в якій хочеться жити... Яка вона? 
- Я народився в Україні і важаю себе щирим патріотом, який уміє відстоювати свої права. Я гордий за свій народ і за свою рідну землю. У зв’язку з подіями, які відбулися в 2014 році український народ уособив всі риси справжньої європейської демократичної спільноти. Ми вже мали нагоду жити по-новому, зараз нам хочеться жити по-чесному. 

- Чому Ви обрали політичну партію "Відродження"?
 
- Обираючи політичну партію "Відродження" я звертав увагу на спільні інтереси та цінності. Кожен кандидат партії завдяки наполегливості, витриманості та дипломатичності намагається донести до виборців свою програму. Єдність команди та збалансованість допомагає нам активно працювати у відповідному напрямку. Саме ці фактори і є ключовими у нашій партії. 

- Наше інтерв’ю добігає кінця, можливо, Ви маєте що сказати своїм виборцям? 
- Щиро дякую своїм батькам і рідним за віру в мене, бо без їхньої підтримки цього досягти я б не зміг. Також хочу висловити вдячність колегам, які допомагають мені реалізувати політичні амбіції. Слід відзначити виборців, яким я бажаю зробити правильний вибір і підтримати того кандидата, який буде не тільки спілкуватися з Вами, але й буде Вас чути. 

Розмовляла Даніелла Шерегі

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber