1. Головна
  2. >
  3. Влада

Депутати з Рахівщини нагадали Кабміну за діряві дороги

563
Влада Новини Рахова

Депутати Рахівської районної ради звернулись до Кабміну та обласної влади із проханням виділити кошти на ремонт автомобільних доріг у районі. Відповідне рішення прийняли на сесії ще 23 березня.

Депутати з Рахівщини нагадали Кабміну за діряві дороги

Як ідеться у зверненні, державна дорога Мукачево-Рогатин, місцеві дороги Рахів – Луги, Рахів – Косівська Поляна, Великий Бичків – Водиця, Великий Бичків – Кобилецька Поляна, Ясіня – Чорна Тиса, Ясіня - Стебний знаходяться у жахливому стані. Протягом останніх років тут не проводилося жодних ремонтних робіт. Вибоїни на дорогах перетворилися на ями, що унеможливлюють здійснення маневру для об’їзду перешкод, неодноразово стають основною причиною ДТП і становлять серйозну загрозу життю та здоров’ю учасників руху. Через розбиті дороги ламаються автобуси і як наслідок - зриваються рейси. З цього приводу є дуже багато скарг та нарікань від мешканців населених пунктів с. Розтоки, с. Видричка, с. Богдан, с. Луги, с. Косівська Поляна, с. Чорна Тиса, с. Водиця, смт. Великий Бичків та Ясіня, м. Рахів тощо.

Жителі окремих сіл навіть попереджували про страйк у разі якщо ситуація не зміниться на краще.

 

 

Посилаючись на інформацію зі ЗМІ, депутати нагадали Києву, що змінами у Державний бюджет України на 2015 рік передбачено кошти в сумі 700 млн. грн. на ремонт державних доріг Карпатського регіону. За словами начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Михайла Поповича, Закарпаття претендувало на 350 мільйонів із цієї суми. Проте на останній нараді в уряді прем’єр-міністр прийняв рішення – розділити 700 млн. грн. між чотирма областями, тобто кожній по 175 млн грн.

Значну частину цих коштів райрада попросила зосередити у гірській частині Українських Карпат (державна дорога Мукачево – Рогатин на території Рахівського району).

Нагадали депутати і про Доручення Президента України від  2 квітня 2013 року № 1-1/749  щодо ремонту автомобільних доріг у зоні української частини українсько-словацько-німецького природного об’єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО «Букові праліси Карпат та давні букові ліси Німеччини». 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber