1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатці зі 128-ї бригади просять про допомогу / ОНОВЛЮЄТЬСЯ

03.02.2015 12:36 Влада ОНОВЛЕНО

Про це повідомила волонтер з Рахівщини Сніжана Тулик. За словами жінки, бійці гірсько-піхотної бригади звернулись до неї телефоном та попрохали допомоги і розголосу.

Про це повідомила волонтер з Рахівщини Сніжана Тулик. За словами жінки, бійці гірсько-піхотної бригади звернулись до неї телефоном та попрохали допомоги і розголосу.

Хлопці повідомили, що їх 15 гірсько-піхотний батальйон 128-ї ГПБР потрапив у оточення в одному з опорних пунктів на Донеччині. Ситуація складна, вони знаходяться під постійними обстрілами та не мають достатньо техніки, щоб відповісти на прицільний вогонь противника. Після вчорашніх обстрілів є поранені та загиблі. Їх кількість наразі встановлюється.

Коментуючи цю інформацію під час прес-конференції, присвяченій мобілізації, військовий комісар Іван Васильцюн повідомив, що не може підтвердити або спростувати її.

«Годину тому я мав розмову із бійцями 128-ої бригади. Сказали, що ведуть бої, список тих елементів, котрі їм потрібно, вони передали губернатору. Зараз підтвердити або спростувати цю інформацію я не можу. Обіцяю, що після завершення прес-конференції повернуся до кабінету і по закритому телефону зв’яжуся із бійцями».

Після цього він пішов на нараду з головою Закарпатської ОДА Василем Губалем.

Наразі журналісти ГК уточнюють отриману інформацію з інших джерел безпосередньо із зони проведення бойових дій.

Зв'язку із командиром 15-го окремого гірсько-піхотний батальйону 128-ї бригади немає. В батальйоні проходять службу в основному ужгородці та мукачівці.

Військове керівництво області підтвердило, що наразі у місці дислокації батальйону іде бій, проте підтвердити чи спростувати складність ситуації немає можливості.

ОНОВЛЕНО

Згодом інформація про ускладнення ситуації на 2 блокпостах 15-го ужгородського батальйону з'явилась і на Мукачево.net. Видання, посилаючись на дружину одного з військових, повідомила про наступ терористів за допомогою танків на основний штаб 128-ої бригади. Бойовики, відтіснуюючи основні сили українців та за підтримки артилерії почали відсікати українські блокпости, оточуючи окремі формування українців.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська