1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Новим мером Ужгорода став Богдан Андріїв, першим заступником - Волошин

20.11.2014 12:55 Влада ОНОВЛЕНО

Таке рішення прийняла Ужгородська міська рада після таємного голосування.

Таке рішення прийняла Ужгородська міська рада після таємного голосування.

За новообраного секретаря міської ради, який виконуватиме обов'язки міського голови, проголосували 40 депутатів. Всього було використано 41 бюлетень із 60 виготовлених.

38-ма голосами депутати затвердили результати голосування, ще двоє не взяли участі у голосуванні.

Нагадаємо, саме кандидатуру Богдана Андріїва висунула депутатська група у складі 32 чоловік. Відповідне рішення озвучив голова лічильної комісії.

Першими питаннями, які виніс новий в.о. міського голови на розгляд сесії, стали кадрові питання. Зокрема він запропонував припинити повноваження виконкому міської ради, його голови, заступників та керуючого справами і затвердити відповідно новий кількісний склад виконавчого комітету.

Проте рішення за новий кількісний і персональний склад виконкому з 11 депутатів не набрало достатньої кількості голосів для затвердження в цілому.

Далі голосуванням депутати обрали першим заступником міського голови Івана Волошина, директора туристичного комплексу "Унгварський", а заступником - Ольгу Травіну та призначили їм відповідні посадові оклади.

На посаду керуючого справами виконкому депутати погодили Даніелу Геворкян.

Такими рішеннями міської ради обурився активіст ужгородського Євромайдану, екс-кандидат у народні депутати Юрій Світлик. Взявши слово у паузі між голосуванням, він засудив дії депутатів, які, за його словами, повернули до влади представників Партії регіонів.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Угорська