1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Багато емоцій, багато сліз: у Виноградові зустрілися з волонтеркою Корольовою (ФОТО)

02.11.2022 21:35 Культура Ексклюзив Голос Карпат

У Виноградівській центральній публічній бібліотеці відбулася зустріч з молодою поеткою, вчителькою, волонтеркою Людмилою Корольовою.

У Виноградівській центральній публічній бібліотеці відбулася зустріч з молодою поеткою, вчителькою, волонтеркою Людмилою Корольовою.

За порівняно короткий час її літературна та добротворча діяльність, освітянські досягнення були оцінені десятками відзнак на рівні області та з боку громадських організацій. Тому почути її думки про життя, її вірші прийшло багато городян.

Подія відбувалася у винятково емоційній атмосфері. Деякі моменти не обійшлися без сліз – адже мова йшла про війну, про наших захисників, про українців, змушених покинути рідні домівки і оселитися у Виноградові. Багатьом із них волонтерка допомагала особисто. Тому під час вечора і воїни, і вимушені переселенці вітали поетесу з її здобутками, дякували за допомогу. Наприклад, у відеозапису звернулися до пані Людмили її колега, вчитель фізики у Виноградівській гімназії Микола Пантьо, який з перших днів війни перебуває на передовій.  

Звучало відеопривітання від Руслана Каганця, командира добровольчого батальйону "Сонечко". Багато емоцій викликало привітання Ірини Іжганайтіс, з якою пані Людмила співпрацювала тривалий час. А волонтерка виноградівського осередку організації "Сонечко" Ганна Вінце вручила пані Людмилі шеврон.

«Це надзвичайно велика честь для мене» - сказала з вдячністю поетка.

Серед тих, хто прийшов на зустріч – виноградівські гімназисти, нинішні й колишні учні Людмили Миколаївни, племінниця Крістіна Німець, в.о. директора Виноградівської гімназії Маріанна Білак, заступниця з навчально-виховної роботи Євгенія Кузьміна, колеги по роботі, друзі. Підтримати дочку в такий важливий момент приїхали мама Ганна Йосипівна і рідна сестра Людмили.

Директорка бібліотеки Каталіна Вашкеба подякувала всім присутнім за участь у події, і висловила сподівання, що книга віршів , яку підготувала до друку авторка, обов’язково прийде до читача.

Творча подія проходила в рамках проєкту «Молодь єднає» і фінансується програмою ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні». На зустріч прийшло чимало молодих людей із числа вимушено переміщених осібю. молодь з числа ВПО.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, В Instagram заблоковані тисячі акаунтів: відомо, що сталось 

Читайте на ГК:49 вулиць і провулків перейменують у Виноградівській ТГ /СПИСОК
Читайте на ГК:Уночі на Виноградівщині згорів Mercedes
Читайте на ГК:У Виноградові відбувся концерт за участі народних артистів України (ВІДЕО)