1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Закарпатському угорському інституті відбувся концерт подяки (ФОТО)

22.06.2022 11:35 0 Культура
 

На захід завітав кандидат мистецтвознавства, доцент Дніпропетровської академія музики імені М. Глінки Антон Генкін.

Із початку російського вторгнення в Україну Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ постійно приймає і надає допомогу викладачам українських вишів та їхнім родинам, котрі змушені покинути свої домівки через війну. Саме таким чином до закладу завітав кандидат мистецтвознавства, доцент Дніпропетровської академія музики імені М. Глінки Антон Генкін та порадував усіх бажаючих чудовим концертом.

На заході, проведеному 16 червня, артист подякував керівництву інституту годинним фортепіанним концертом.

Президент Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ. Орос Ільдіко розповіла:

«Ми усього лише відкрили двері для викладачів різних університетів, і Антон теж приїхав до нас таким чином із Харкова. Він дуже зрадів, коли побачив наше фортепіано в атріумі, й попросив дозволу пограти на ньому. І ми у свою чергу були раді надати йому можливість проводити тут репетиції, адже опісля із задоволенням слухали музику, що лунала в будівлі нашого вишу. Ми одразу зрозуміли, що до нас завітав справді талановитий музикант. Я хотіла б подякувати уряду Угорщини за всю ту допомогу, яку він надав у недавньому минулому, оскільки без нього нам було б важко забезпечити людей, що тікають до нас від війни, усім необхідним”, – зазначила Президент Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

„Величезна подяка Наталії Вароді, Андреї Молнар і керівництву інституту, адже це люди, заради яких варто жити. Коли у ​​такій нелюдській, жахливій ситуації зустрічаєш людей, які готові прийти на допомогу, це дає надію, що тут ти зможеш заспокоїтися після всіх тих жахіть, які нам довелося пережити”, – розповів Антон.

Нагадаємо, освітні закалади Закарпаття цьогоріч випустять майже 10 тисяч одинадцятикласників

Читайте на ГК:Голлівудську зірку Жана-Клода Ван Дамма неочікувано побачили на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:“Та бо вона вобще висить”: відомо, куди поспішали поліцейські з сиренами в Ужгороді (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Кожен символ як оберіг: художниця із Закарпаття створює шеврони та маски-обереги для захисників (ВІДЕО)