Відкривала програму мила учениця ліцею ім.Потушняка Юліанна Гецко, котра задушевно продекламувала вірш Василя Симоненка “Україно, ти моя молитва”.
Пізніше вона не з меншими почуттями інтерпретувала уривок із твору невмиручого Кобзаря “Кавказ”.
Відтак у виконанні жіночого камерного хору Берегівської школи мистецтв прозвучав духовний гімн України “Боже великий, єдиний”.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув боронячи цілісність і незалежність нашої держави.
Молитву в супроводі “Мелодії” Скорика, яку пристрасно виконала на скрипці Віталія Розпотнюк, не менш хвилююче продекламувала акторка місцевого українського драматичного театру Ольга Радик.
На концерті звучало багато патріотичних пісень і віршів про Україну в інтерпретації відомих і зовсім юних виконавців. Анастасія Шимик, Владислава Калабішка та Наталія Кобрин, Дарія Чорба, Поліна Дзопко, Дар’я Волохіна, інші молоді солісти зуміли своєю щирістю роздмухати певні почуття у глядачів, а одна із жінок навіть просльозилася.
Історію 128-ої окремої гірсько-штурмової Закапатської бигади відтворили ведучі програми режисер українського драматичного театру Ольга Матей та директор української гімназії Володимир Кенийз. Підрозділ пройшов довгий шлях від рядової пост-радянської механізованої дивізії до одного з найпотужніших з’єднань Збройних Сил України.
“128-а бригада – унікальна, загартована в боях і справжня.,- акцентував ведучий.- Її “родзинка” – многонаціональність. Тут розмовляють на різних мовах, але всі розуміють один одного. З першими хвилями мобілізації ряди бойових підрозділів почали поповнювати жителі області. За 65 днів війни найвищої державної відзнаки – Героя України, були удостоєні семеро військових бригади, троє з них – посмертно.”
У піснях старших виконавців звучали заклики повернутися додому живими, припинити безглузду війну. Як завжди зачарували Аксенія Безик, Людмила Огар, Валерія Ткач, Олег Кузнєцов. Пісню “Ми – Україна” задушевно виконала Катерина Вохменцева у супроводі на гітарі виклада Берегівської школи мистецтва Ірини Свалявчик. Підсилила їх виступи декламатор Ірина Штефко, котра подарувала присутнім вірш “Україна переможе”, що став лейтмотивом усього концерту. Додали колоритності програмі запальні та бальні танці взірцевого шоу-гурту “Атас” (керівник Світлана Кононенко) та студії “Гармонія” (Володимир Фіцай). Органічно вкрапилася у виступи Ліана Сіладі, котра майстерно зіграла на саксофоні всесвітньовідомий твір Луї Армстронга “Цей світ прекрасний”.
Несподіваним сюрпризом програми став сольний виступ композитора і соліста з Києва Олексія Ревенка та його друзів-музикантів, які вимушені були із-за росйської інвазії покинути столицю. Всі вони разом із сім’ями зараз проживають в Берегові. Створили естрадний ансамбль. Уже виступили перед бійцями тероборони та в Центрі надання допомоги армії і переселенцям.
Тим часом члени лічильної комісії на чолі з Ярославою Федур рахували гроші, які присутні закинули в поставлену для цього скриньку. Назбиралося 25 433 гривні. Всі вони будуть передані на потреби 128-ої бригади.
Понад трьохгодинна програма завершилася спільним виконанням відомої пісні “Червона калина”.
Нагадуємо, Камери з розпізнаванням облич встановлено на усіх в’їздах у Закарпаття
Читайте також:
- Мобілізація й випадки порушень у Закарпатській області: що відбувалось у регіоні й чому люди виходили з вилами?
- З 19 грудня діє новий закон: в Україні каратимуть за слова, жести й рухи тіла /ВІДЕО
- Увага, зміни в правилах перетину кордону: який ДОДАТКОВИЙ документ тепер вимагатимуть від українців
- Атака "ПриватБанку" й "тисяча Вови": що коїться в Україні й куди спішать люди?