1. Головна
  2. >
  3. Культура

Запрошуємо до участі у конкурсі дитячої творчості “Золотий мольберт 2022”

142
Культура Новини Ужгорода

Запрошуються діти різних країн світу для участі в інформаційній боротьбі проти російського фашизму за мирне небо на Землі.

Запрошуємо до участі у конкурсі дитячої творчості “Золотий мольберт 2022”

Роботи будуть використані для оформлення реклами у ЗМІ, а також буде відкрито міжнародну галерею дитячих шедеврів у режимі онлайн у різних країнах світу.

За результатами всенародного голосування 100 учасників буде визнано фіналістами, а потім запрошено для розпису 200-метрового полотна на тему “Діти світу за чисте небо над Землею!”. Усі фіналісти нагороджуються золотими медалями, цінними подарунками та путівками до Артрезиденції.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та до неї прикріпити в електронному вигляді фото своєї роботи на теми: “Діти світу проти російського фашизму в Україні”; “Діти світу за чисте небо на Землі” та інші роботи на теми миру.

Реєстрація триває до 10.04.2022 р.(включно) за посиланням: https://artclass.lviv.ua/uk/zolotij-molbert-2022/?contest=upload-photo, повідомила завідувачка відділом проєктної і соціокультурної  діяльності КЗ "Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка" Закарпатської обласної ради Євгенія Напуда.

Нагадаємо, У Мукачеві “Театральна біржа” зіграє дві вистави.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber