1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Запрошуємо до участі у конкурсі дитячої творчості “Золотий мольберт 2022”

06.04.2022 13:22 Культура

Запрошуються діти різних країн світу для участі в інформаційній боротьбі проти російського фашизму за мирне небо на Землі.

Запрошуються діти різних країн світу для участі в інформаційній боротьбі проти російського фашизму за мирне небо на Землі.

Роботи будуть використані для оформлення реклами у ЗМІ, а також буде відкрито міжнародну галерею дитячих шедеврів у режимі онлайн у різних країнах світу.

За результатами всенародного голосування 100 учасників буде визнано фіналістами, а потім запрошено для розпису 200-метрового полотна на тему “Діти світу за чисте небо над Землею!”. Усі фіналісти нагороджуються золотими медалями, цінними подарунками та путівками до Артрезиденції.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та до неї прикріпити в електронному вигляді фото своєї роботи на теми: “Діти світу проти російського фашизму в Україні”; “Діти світу за чисте небо на Землі” та інші роботи на теми миру.

Реєстрація триває до 10.04.2022 р.(включно) за посиланням: https://artclass.lviv.ua/uk/zolotij-molbert-2022/?contest=upload-photo, повідомила завідувачка відділом проєктної і соціокультурної  діяльності КЗ "Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка" Закарпатської обласної ради Євгенія Напуда.

Нагадаємо, У Мукачеві “Театральна біржа” зіграє дві вистави.

Читайте на ГК:У небі на одну зірочку стало більше: Ужгород прощатиметься із загиблим захисником (ФОТО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині чутно буде вибухи: відома причина
Читайте на ГК:Спецпризначенці "трясуть" закарпатських посадовців: в Ужгороді розпочалися масштабні обшуки (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська