1. Головна
  2. >
  3. Культура

В Ужгороді завершився фестиваль моновистав

250
Культура Новини Ужгорода

Закрили фестиваль «Монологи над Ужем» виставою «Леді Капулетті».

В Ужгороді завершився фестиваль моновистав

Виставою «Леді Капулетті» київського театру Володимира Завальнюка «Перетворення» завершився сьогодні в Ужгороді III Міжнародний театральний фестиваль «Монологи над Ужем». Авторка драми – Ніна Мазур, постановка Володимира Завальнюка, маму славетної шекспірівської Джульєтти зіграла актриса театру і кіно Ганна Яремчук.

Театр Володимира Завальнюка існує вже понад два з половиною десятки років у різних організаційних формах і під різними назвами. Його постановки неодноразово здобували визнання глядачів та нагороди престижних міжнародних фестивалів.
 
За неймовірну гру Ганні Яремчук сьогодні вручили диплом лауреатки фестивалю заступниця начальниці управління у справах культури, молоді і спорту Ужгородської міської ради Мар’яна Чегіль та театрознавець Олег Зайцев.

Ідейний натхненник і директор «Монологів над Ужем» Михайло Носа подякував усім акторам, режисерам, які долучилися до фестивалю, глядачам, висловив сподівання, що таким же яскравим та успішним буде за рік і наступний – четвертий – фестиваль моновистав.

Нагадаємо, в Ужгороді зберуться поціновувачі мальописів.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber