1. Новини Закарпаття
  2. >

"1961 колядка, мільйони переглядів та тисячі лайків і репостів": оголошено переможців акції "Колядуй, Закарпаття!" (ВІДЕО)

23.01.2021 16:34 0 Культура Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Закінчився аматорський конкурс колядок "Колядуй, Закарпаття!

Учора, 22 січня, на сторінці багатопрофільного санаторію "Теплиця" було оголошено переможців аматорського конкурсу колядок "Колядуй, Закарпаття!". Організаторами спільної акції виступили вже санаторій "Теплиця" та супермаркет "Гранд".

Акція тривала три тижні і за цей час набула шаленої популярності не лише серед закарпатських колядників. Колядки на конкурс надсилали з усіх регіонів України, а також з-за кордону. Усього для участі надіслали 1961 колядку, які зібрали біля 15-ти мільйонів переглядів, сотрі тисяч "лайків", коментарів та поширень.

Такий культурний ажіотаж спонукав оголосити додаткові номінації. Тож, окрім призів за перше, друге та третє місця та активність, учасники змагались ще за три номінації: кращ атеатралізація, краще дитяче виконання, краще масове виконання. Ідея номінацій належить гостям санаторію "Теплиця".

Отже, результати акції "Колядуй, Закарпаття!" - наступні.

Спеціальний приз за активність, корзину зі смаколиками, отримала Наталія Любкова. Нагадаємо, треба було поставити "лайк" оголошенню про початок акції, прокоментувати та поширити його, а також вподобають сторінку та приєднаються до групи багатопрофільного санаторію "Теплиця".

Приз у номінації "Краща театралізація", отримує колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні 5-річної Олі Паньків.

Переможці номінації "Краще дитяче виконання" - колядка "Христос родився во Віфлеємі дитятко" у виконанні ансамблю "Криниченька".

Перемогу в номінації "Краще масове виконання" отримує колядка "Україна колядує" у виконанні ансамблю "Зорепад".

Усі переможці отримають путівку на оздоровлення до санаторію "Теплиця" вартістю 10 000 гривень. Скористатись нею можна до 1 травня 2021 року.

Окрім цього, організатори акції відзначили спеціальним призом колядку "Нова радість стала" у виконанні Святослава Грицака. Бандурист підкорив серця працівників та гостей санаторію і йому теж подарували путівку на відпочинок вартістю 5 000 гривень. , яке підкорило серця працівників санаторіїв "Боржава" та "Теплиця", тому було прийняте рішення нагородити його путівкою на суму 5 000 грн. 

Трійку переможців акції "Колядуй, Закарпаття!" визначили користувачі мережі Фейсбук своїми "лайками". Механізм, як саме це має відбуватись, організатори прописали в умовах акції. А за день до оголошення переможців Голос Карпат показав на відео, як саме їх визначали.

За друге і третє місце, учасники отримали путівки на оздоровлення до санаторію "Теплиця" вартістю 7 000 та 5 000 відповідно. Скористатись путівками можна до 1 травня 2021 року.

Переможець акції виграв 10 000 гривень.

Третє місце у колядки "Нічка та радісна" у виконанні Мар'яни Слюсар з Вінницької області. 1 млн. переглядів, 86 тис. вподобань.

Друге місце у колядки "Різдво христове" у виконанні Романа і Богдани Яців з Львівської області. 1 млн. переглядів, 87 тис. вподобань.

Першим місцем користувачі соцмереж нагородили колядку "Нова радість стала" у виконанні 2-річної Анни Панькової з Вінницької області. 1,1 млн. переглядів, 114 тис. вподобань.

До ТОП 10 найкращих колядок акції "Колядуй, Закарпаття!" також увійшли.

4. Колядка "О свята Марія Мати!", виконують Вася і Танька Гозда з Боржавського, Виноградівщина - 83 тис. вподобань.

5. Колядка "Свята Варвара церкву будувала, радуйся земле, син Божий народився", виконують Катерина Луківна Гаркава та її онучка Інна з Черкаської області - 79 тис. вподобань.

6. Колядка "Слава Богу, слава на висоті", виконують Людмила та Юліана Огродові з Тернопільської області - 75 тис. вподобань.

7. Колядка "Щедрик, щедрик, щедрівочка", виконує Вероніка Щур з Тернопільської області - 73 тис. вподобань.

8. Колядка "Хай Ісус мале дитя", виконують сестри Пуюл з Чернівецької області - 71 тис. "лайків".

9. Колядка "Ой, у полі, полі", виконує сім'я Чорних з Києва - 60 тис. "лайків".

10. Колядка "Вставай вставай господарю", у виконанні священників Максима Подзізея та Олексія Філюка - 56 тис. "лайків".

11. Колядка "Хай Ісус мале дитя", у виконанні Аліни Поради з Львівської області - 55 тис. "лайків".

12. Коляда з Новоселиці, село Новоселиця, Виноградівщина - 52 тис. вподобань.

13. Колядка "В темную нічку", виконує 8-річний Павлик Кос з Тернопільської області - 45 тис. вподобань.

14. Колядка "Хай Ісус, мале дитя", виконує Віка Москаленко з Вінницької області - 44 тис. "лайків".

15. Колядка "Хай Ісус, мале дитя", виконують Анастасія і Віталій Литовчук з Букового, Виноградівщина - 39 тис. "лайків".

16. Колядка "Святий вечір" у виконанні Анни Декер з Рівненської області - 39 тис. вподобань.

17. Колядка "Ой у полі, у полі", у виконанні 3-річної Каролінки Бліанчук з Черни, Виноградівщина - 38 тис. вподобань.

18. Колядка "Хай Ісус, мале дитя", виконує Ніколетта Фанта з Королева, Виноградівщина - 37 тис. "лайків".

19. Колядка "Нічка та радісна зорями світила" у виконанні Тетяни Шпак, Дарини Добоні та Марини Молнар із Заріччя, Іршавщина - 37 тис. "лайків".

20. Колядка "Хай Ісус мале дитя", виконують 6-річна Вікторіка та 4-річна Вікторіка з Великих Ком'ят, Виноградівщина - 33 тис. вподобань.

 

Усі 1961 колядок доступні у чотирьох плей-лисах на Фейсбук-сторінці Голосу Карпат за посиланнями:

Закарпатські колядки 2020-2021 (1 ч),

Закарпатські колядки 2020-2021 (2 ч),

Закарпатські колядки 2020-2021 (3 ч),

Закарпатські колядки 2020-2021 (4 ч).

 

Нагадаємо, у 2019 році найкращою колядкою стала "Різдвяна колядка" від "Креденцу сміху", у 2018 році - колядка "Щедрик" у виконанні учнів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8.

Також раніше ми публікували ТОП 20 колядок, що змагаються за звання найкращих. Також ми робили підбірку найцікавіших різдвяних співанок, які надіслила на акцію з різних куточків України та світу

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська