1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Виноградівщині провели "Королівську коляду" (ФОТО)

07.01.2021 11:12 Культура

У минулі роки життя старовинного замку Нялоб перетворили учасники святкового зібрання своє свято, яке організували керівники Королівської ОТГ напередодні Святого Вечора.

У минулі роки життя старовинного замку Нялоб перетворили учасники святкового зібрання своє свято, яке організували керівники Королівської ОТГ напередодні Святого Вечора.

Про це розповів у мережі Фейсбук Василь Івашко.

Відродити призабуті традиції Різдва тут вирішили для всіх об'єднаних сіл. Радісно зустріли присутні виступи знаних колективів художньої самодіяльності цього регіону із Хижі, Новоселиці, Веряці, Королева, а також колядницькі гурти релігійних громад та селищних шкіл і Веряці.

Представники музею-майстерні с. Черна пригощали присутніх традиційними голубцями з кукурудзяної каші та солодкою кутею. Підприємці Королева зуміли організувати святковий стіл, на якому були гостинці для всіх: і дорослих, і дітей.

Представники національних меншин (угорці,роми), що проживають у цій громаді, так само веселилися та раділи, співаючи на своїй мові колядки. У середніх віках коляда в замку Нялоб проходила в особливо святкових обставинах, відлуння якої відчувалося у теперішньому зібранні.

Такий захід надав можливість кожному присутньому заглянули у величність нашої культури та традицій, які безцінні і неповторні.

Задум "Королівської коляди" приніс позитивні емоції у присутніх та залишив хороші враження від такого зібрання.

Ось які файні фотомиттєвості вдалося вловити нам на цих колядах:

 

Королівська коляда У минулі роки життя старовинного замку Нялоб перетворили учасники святкового зібрання своє свято,...

Опубликовано Василем Івашко Среда, 6 января 2021 г.
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...