1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Колоритний Хуст початку ХХ століття вразив мережу захоплюючими світлинами (ФОТО)

07.12.2020 10:41 0 Культура
 

Відповідний допис та фотосвітлини розмістили в мережі Фейсбук.

Як відзначає автор допису Mykhailo Markovych, на початку ХХ століття Хуст був дуже колоритним, багатонаціональним містечком, що в часи Чехословаччини отримав новий імпульс для розвитку.

Тодішні хустяни вперше випробовують сучасне водопостачання, каналізації та електромережі.

Враховуючи те, що на початку 1920-их років Підкарпатська Русь була найвідсталішим регіоном Чехословаччини, і центральна влада республіки спрямовувала величезні ресурси на розвиток краю, Хуст в ті часи отримав багато архітектурних будівель, що і зараз формують «обличчя міста». Втілювала містобудівну концепцію Хуста ціла плеяда блискучих чеських архітекторів – Їндржіх Фрейвальд, Ярослав Бом, Ярослав Фраґнер, Мілан Бабушка.

Кожен з цих майстрів своєї справи спроектував одну або кілька будівель для міста. За короткий проміжок часу Хуст перетворився на справжнє європейське містечко з модерною забудовою та сучасними комунікаціями.Старше покоління закарпатців у своїх споминах називає міжвоєнний період «золотою добою». Що ж, для Хуста вона і справді була такою. Друга частина світлин Хуста часів Чехословаччини підтвердить ці слова. Далі буде, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, винного у смертельній ДТП на Іршавщині водія буде засуджено до 5 років позбавлення волі

Читайте на ГК:На Закарпатті взяли під варту жителя Чернівців, який перевозив нелегалів з Азії
Читайте на ГК:"Можуть сісти на сім років": на Закарпатті поліцейські заблокували канал переправи нелегалів до країн ЄС (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Підпалили траву - мало не згорів будинок": на Хустщині вирував вогняний "півень" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...