1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

За книгою закарпатського письменника можуть зняти фільм у Голівуді

06.12.2020 21:23 Культура

Називають також і актора, який може зіграти головну роль - Роберт де Ніро.

Називають також і актора, який може зіграти головну роль - Роберт де Ніро.

Про це повідомив у мережі Фейсбук письменник Мирослав Дочинець, автор книги "Вічник".

Дочинець допускає, що в Голівуді можуть зняти фільм за сюжетом його книги, адже раніше він продав права на екранізацію свого твору.

Пишуть у месенджер, чи це правда, що "Вічника" збирається знімати Голлівуд із Робертом де Ніро в головній ролі? Нібито вже й фотопроби крутяться в мережі... Нічого певного сказати не можу. Сімроків тому я продав права (не бажаючи брати в проєкті участь) на екранізацію роману одній солідній креативній вітчизняній структурі. Велися перемовини про участь із Кустуріцею та Єжи Гофманом, але ті ставили свої специфічні вимоги. Заза Буадзе написав сценарій на три частини. В Закарпатті ми з ним вибирали натуру, об'їздили місця Вічника... Потім він зізнався мені, що там щось "зависло", і якби він знайшов гроші, то сам би зняв цей фільм, у який закохався. Згодом я почув від третіх осіб, що власники прав перепродала їх іноземній кінокорпорації. І ось зараз ці чутки...Постать Вічника скристалізована в моєму баченні, і я не увляю її екранний варіант у будь-якому варіанті. Тому й не хотів бути причетним до цього "кіноклонування", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, на адвентському вінку в Берегові запалала свічка Миру.

Читайте на ГК:В Мукачеві відкриють музей бойової слави (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Мукачеві 11 учнів отримуватимуть від міської ради стипендію
Читайте на ГК:В Мукачеві пацієнтку лікарні обурило розміщення з хворими, у яких може бути коронавірус, - соцмережі (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...