1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатський письменник Микола Бурмек презентував свою нову книгу в ефірі українського радіо

18.11.2020 10:18 Культура Ексклюзив Голос Карпат

«Хто такий письменник? Це той, хто чує тих, кого ніхто не чує; се той, котрий бачить тих, котрих не бачить ніхто» - сказав ромський письменник Микола Бурмек з нагоди виходу своєї п’ятої книги.

«Хто такий письменник? Це той, хто чує тих, кого ніхто не чує; се той, котрий бачить тих, котрих не бачить ніхто» - сказав ромський письменник Микола Бурмек з нагоди виходу своєї  п’ятої книги.

Про суть літературної діяльності, про долю ромської спільноти, про загальнолюдські моральні цінності він розповідав у обширному інтерв’ю з письменником Павлом Вольвачем на каналі УТ-3.

Окремою темою стала книга казок «Циган і три срібні монети», яка вийшла у видавництві «Гражда» за сприяння Ромської програмної ініціативи «Рома Україна» від МФ «Відродження».

Книга вмістила добірку авторських казок, а також повість в епістолярному жанрі, присвячена темі кохання. Авторами ілюстрацій до казок є Людмила Бурмек і сам Микола Бурмек-Дюрі, а вступне слово написала кандидат філологічних наук Наталія Ребрик, яка відзначила значний поступ письменника у розширенні жанрової палітри його творчості.

Василь Горват

Нагадаємо, на Закарпатті декілька шкіл залишили на дистанційному навчанні.

Читайте на ГК:Трагедія на Виноградівщині – загинув чоловік
Читайте на ГК:У Виноградові чоловік задушив свою співмешканку (ФОТО)
Читайте на ГК:Не стало жительки Виноградівщини, за життя якої боролись благодійники та лікарі

 

 

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...