1. Новини Закарпаття
  2. >

Треба перетворювати закарпатські локальні історії на бренди, — Логвиненко

08.11.2020 13:06 Культура

Закарпаттю треба “підсвічувати” свої маленькі історії і перетворювати їх на туристичні бренди. Про це висловився Богдан Логвиненко, засновник Ukraїner.

Закарпаттю треба “підсвічувати” свої маленькі історії і перетворювати їх на туристичні бренди. Про це висловився Богдан Логвиненко, засновник Ukraїner.

Він виступив на сьомій панелі Форуму “Re:Open Zakarpattia” — “Туризм як драйвер регіонального розвитку”.

Богдан із командою вже створив безліч історій про Закарпаття для проєкту Ukraїner. Відтак розповідає про регіон крізь історії місцевих усій Україні та закордонню. Навіть більше, закарпатці самі дізнаються нове з відеоісторій Ukraїner.

“Ми часто відкриваємо щось нове на Закарпатті для самих закарпатців. І якраз крізь історії про закарпатців можна розвивати емоційний туризм, ці історії треба більше підсвічувати. Локації в області також треба підкреслювати історіями, аби мандрівники не просто робили світлини для інстаграму, а розуміли історію місцевості, де фотографуються. Туризм, на переконання спікера, має ставати більш осмисленим. І власне закарпатці мають краще осмислити місцевість, де вони мешкають», - каже Богдан Логвиненко.

“Шлях туризму — перетворювати локальні історії на бренди”, — так Логвиненко пропонує популяризувати закарпатський туризм. 

Туризм популяризують історії нацменшин. Наприклад, іншомовні версії відео Ukraїner зацікавлюють глядачів з інших країн, але найбільше їм цікаві матеріали саме про нацменшини. Велика кількість нацменшин, на думку Богдана, може мотивувати будувати містки між регіоном та іншими країнами.

На Закарпаття часто їдуть угорці, аби подорожувати саме “угорською місцевістю Закарпаття”.  Треба, яка каже Логвиненко, додати цінностей, українськості цим “угорським” маршрутам. Водночас спікер наголошує, що локальний туризм потребує інвестицій та розголосу.

Джерело: 
Ужгородський прес клуб

Читайте на ГК:На Закарпатті шукають людей на 1400 вакансій
Читайте на ГК:До 00 за перехід людини в ЄС: на Закарпатті судитимуть переправників нелегалів (ФОТО)
Читайте на ГК:Відомо, скільком закарпатцям діагностували коронавірус минулої доби
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...