1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Консульство Угорщини в Берегові оголошує конкурс для молодих митців

10.10.2020 10:48 Культура Ексклюзив

У ньому можуть взяти участь творчі обдарування від 16 до 30 років.

У ньому можуть взяти участь творчі обдарування від 16 до 30 років.

На трьох переможців чекають солідні премії: 100 тисяч форинтів за перше, 60 тисяч – за друге і 40 тисяч – за третє місця.

Надіслані на конкурс роботи довільні за тематикою і технікою виготовлення. Це можуть бути картини, кераміка, графіка, фото, колаж, вироби з дерева, заліза, текстилю, скла, каменю, інших матеріалів.

Відібрані компетентним і фаховим журі твори експонуватимуться на традиційній Різдвяній виставці у виставковому залі “Мункачі” консульства Угорщини в Берегові.

Окрім цього, журі визначить ще 10 робіт, автори яких зможуть взяти участь у весняному мистецькому таборі, де протягом тижня разом із метрами творитимуть нові доробки. Організатори забезпечують безкоштовний проїзд, триразове щоденне харчування, а також надають необхідні для виготовлення творів матеріали – фарби, полотна, пензлі, картон тощо. Єдина умова: одну із відібраних членами журі робіт автори пропонують організаторам. Також кращі доробки разом із премійованими та роботами метрів експонуватимуться на підсумковій виставці влітку 2021 року.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити відповідну заяву, яку можна знайти за електронною адресою cons.brg@mfa.gov.hu. Сюди ж слід відправити заповнений анкету. Зробити це треба до 31 жовтня.

Бажаючі позмагатись у цьому своєрідному мистецькому турнірі обдарованих мають надіслати доброякісні знімки максимально із трьох своїх робіт у форматі JPEG за вказаною електронною адресою до 20 листопада.

Відібрані журі таким чином твори потім треба надіслати поштою на адресу “Консульство Угорщини, 90202, Берегово, вул.Б.Хмельницького, 53”  (поштові витрати оплачує відправник) або занести в дипустанову особисто.

Бажаємо успіхів! 

Нагадаємо, село-привид у Карпатах показали з повітря (ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Закарпатті арештували чергових контрабандистів: відомі подробиці (ФОТО)
Читайте на ГК:25 студентів із Закарпаття отримали дослідницьку стипендію професійної колегії ім. Ілони Зріні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Десятки гранат, РПГ та вибухівка - на Берегівщині виявили масштабний арсенал зброї (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...