1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"ТATRA OF STARS -SLOVENSKO 2020": у міжнародному онлайн-конкурсі в Словаччині переміг духовий оркестр з Ужгорода (ФОТО)

23.08.2020 21:16 0 Культура
 

У міжнародному конкурсі взяли участь конкурсанти з 12 країн - Словаччини, Росї, України, Вірменіі, Азербайджану, Болгарії, Молдови, Кіпру, Угорщини, Іспанії, Узбекистану та Чехії.

Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреат обласної премії імені Д. Є.Задора духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу імені Д. Задора (керівник - заслужений артист України Ференц Томич) взяв участь в міжнародному онлайн-конкурсі "ТATRA OF STARS -SLOVENSKO 2020", який проходив з 25-27 липня 2020 року в Татранській Ломніці (Словаччина), пише uzhgorod.net.ua.

Міжнародне журі у складі високопрофесійних європейських фахівців високо оцінило конкурсний виступ духового оркестру з українського Ужгорода та солістів оркестру - викладачів циклової комісії «Оркестрові духові та ударні інструменти» - заслуженого працівника культури України Артема Калинича та лауреатів всеукраїнського конкурсу Емериха та Томаса Поповичів, та присудило колективу почесне звання "Лауреат I премії конкурсу "ТАТRA OF STARS 2020".

Нагадаємо, берегівчанам дарували свято театральні артисти з Ужгорода.

3

Цей матеріал також доступний на таких мовах:
загрузка...