1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На 67 році земного життя відійшов у вічність Владика Мілан Шашік

14.07.2020 23:24 Культура ВАЖЛИВО

Про відхід до небесного Отця єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії, Владики Мілана Шашіка, повідомили у ФБ-спільноті "Греко-Католицьке Закарпаття".

Про відхід до небесного Отця єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії, Владики Мілана Шашіка, повідомили у ФБ-спільноті

"Щойно відійшов до Господа наш батько....", - написали в повідомленні.

Довідково:

Мі́лан Ша́шік (нар. 17 вересня 1952, Легота, Словаччина) — греко-католицький єпископ Мукачівський словацького походження.

У 1968 році закінчив 9 клас основної школи. У липні бере участь у паломництві до храму Пресвятої Богородиці в Левочі на Східній Словаччині: там він уперше був присутній на греко-католицькій Літургії оновленої греко-католицької Церкви, що вийшла з підпілля.

На початку січня 1991 року вперше відвідав Україну (Закарпаття). Влітку 1991 року мав десять тижнів місійного досвіду в Еквадорі. Взимку 1992 року побував у Росії: Москва, Волгоград, Комишин та Енгельс.

Із серпня 2000 року знову посланий на Закарпаття та призначений настоятелем спільноти отців-лазаристів і парохом у Перечині, Закарпаття для римо-католиків. Із двома співробітниками обслуговував ще й Тур'я Ремети, Оноківці, Гуту, Великий Березний і Забрідь, а також і греко-католиків. У Заброді збудував новий храм.

Нагадаємо, на початку липня музейники провели для єпископа Мілана Шашіка екскурсію в Ужгородському замку.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...