1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві зливають дві дитячі мистецькі школи

15.06.2020 12:26 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Мукачівські депутати на сьогоднішній позачерговій сесії прийняли рішення щодо реорганізації шляхом злиття двох мистецьких шкіл.

Мукачівські депутати на сьогоднішній позачерговій сесії прийняли рішення щодо реорганізації шляхом злиття двох мистецьких шкіл.

За відповідне рішення проголосували 29 присутніх на засіданні депутатів та 1 - утримався.

Як зазначено у проекті рішення  "Про реорганізацію Мукачівської дитячої школи мистецтв № 1 ім. С. Ф. Мартона та Мукачівської дитячої школи мистецтв № 2 шляхом злиття", буде створено один комунальний заклад “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Ф. Мартона” Мукачівської міської ради , що розташовуватиметься по вулиці Штефана Августина, будинок 2.

Також даним рішенням створено комісію з реорганізації та затверджено її персональний склад.

Остання, у свою чергу, має здійснити ряд відповідних дій у встановленому законом порядку, а також попередити працівників мистецьких закладів про реорганізацію та забезпечити їх соціально-правові гарантії згідно чинного законодавства. На комісію покладено і забезпечення в ході реорганізації дотримання прав та інтересів осіб, які там навчаються, шляхом об’єднання контингенту учнів.

Водночас, встановлено, що новоутворений комунальний заклад “Мукачівська дитяча школа мистецтв ім. С. Ф. Мартона” Мукачівської міської ради буде  правонаступником майнових прав та обов’язків обох шкіл, що підлягпють злиттю.

Нагадаємо, мукачівські обранці зібрались на позачергову сесію (Прямий ефір)

Читайте на ГК:Поруч центру в Мукачеві будують новий сквер з канатною пірамідою та спортивно-ігровими майданчиками (ФОТО, ПЛАН)
Читайте на ГК:100 метрів творчості та краси: у середмісті Мукачева триває масштабний яскравий проєкт (ФОТО)
Читайте на ГК:Суддю із Закарпаття посадять за грати на сім років: відомо причину
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...