1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатський обласний театр імені братів Шерегіїв виставу “Здраствуйте, я ваша тітонька” покаже вже під час нового театрального сезону (ВІДЕО)

28.05.2020 18:00 0 Культура

У вересні.

Акторська трупа Закарпатського муздрамтеатру відновила репетиції, інформує Суспільне Закарпаття.

Акторська трупа академічного обласного музично-драматичного театру розпочала репетиції. За словами завідувача літературною частиною театру Олександра Гавроша, в театрі одночасно репетирують усі актори на різних сценах. Зараз готують п’єсу-комедію за англійського драматурга Брендона Томаса "Здраствуйте, я ваша тітонька".

Роль удаваної Донни Люції у комедії “Здраствуйте, я ваша тітонька” грає заслужений артист України Степан Барабаш. Роль полковника Чеснея виконує Заслужений артист України Анатолій Мацак. Лейтмотив п’єси-комедії - любов.

“Любов, яка не продається, ні за що не продається. Любов вічна, – каже головний режисер театру Анатолій Філіпов. – Тут і старші люблять, і молодші люблять, і маленькі люблять, усі люблять одне одного”.

Анатолій Філіпов розповів, виставу вирішили відновити в репертуарі трупи після семирічної перерви, оскільки це та вистава, яка сьогодні потрібна людям, щоб принести радість і задоволення у ці важкі часи. За словами Філіпова у виставі беруть участь 10 акторів:

“В основному це ті, хто вміє співати, танцювати, тому що це музична вистава”.

За словами завідувача літературною частиною муздрамтеатру Олександра Гавроша, виставу “Здраствуйте, я ваша тітонька” мали показати в День театру – 27 березня.

“У середині березня було оголошено карантин і відповідно вистава не гралася. Пройшло два місяці й зараз уже дозволено проводити репетиції в театрі, то почали знову над нею працювати для того, щоб через тиждень-два дійти до завершення вистави”, – каже Олександр Гаврош.

Виставу “Здраствуйте, я ваша тітонька” актори покажуть під час нового театрального сезону – у вересні.

Нагадаємо, таким Невицький замок ви точно ще не бачили (ФОТО)

Читайте на ГК: В Ужгороді відбулася сесія міськради: що вирішили депутати (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді завтра частково відключать воду
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік вдарив жінку ножем в груди на грунті ревнощів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...