1. Новини Закарпаття
  2. >

У Єрусалимі відкриють для відвідувачів Храм Гробу Господнього

23.05.2020 18:48 Культура

Віряни повинні будуть дотримуватися дистанції у два метри, не торкатися до каменів, ікон та інших об'єктів, розміщених у храмі.

Віряни повинні будуть дотримуватися дистанції у два метри, не торкатися до каменів, ікон та інших об'єктів, розміщених у храмі.

Храм Воскресіння Христового (відомий також як Храм Гробу Господнього) в Єрусалимі відкриється для відвідувачів 24 травня після двомісячного карантину, введеного у зв'язку з пандемією коронавірусу COVID-19. Про це повідомив Єрусалимський патріархат у суботу, 23 травня.

"Спостерігаючи за розвитком ситуації на Святій землі, ми, глави трьох церков (грецької православної, католицької та вірменської апостольської - ред.), хранителі Храму Гробу Господнього, хотіли б повідомити, що з неділі, 24 травня, це святе місце буде знову відкрито для відвідувачів і вірян", - йдеться в заяві. 

Уточнюється, що одночасно всередині зможуть перебувати лише 50 осіб. Усіх відвідувачів будуть перевіряти на наявність підвищеної температури та інших ознак зараження коронавірусом. 

Носіння захисних масок також є обов'язковою умовою відвідування храму. Віряни повинні будуть дотримуватися дистанції у два метри, не торкатися до каменів, ікон та інших розміщених у храмі об'єктів.

Читайте на ГК:Чехія вдруге за місяць продовжує режим НС
Читайте на ГК:На Борнео заново відкрили унікальну птицю (ФОТО)
Читайте на ГК:Дочка легендарного футболіста знялася оголеною (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...