1. Новини Закарпаття
  2. >

Мирослава Копинець презентувала відновлену пісню "Полонинська флояра" в оригінальній обробці (ВІДЕО)

13.05.2020 20:50 0 Культура

Почувши виконання Мирослави, відомий український гітарист-віртуоз привітав Закарпаття спеціальною мініатюрою.

Закарпатська етно-співачка презентувала відновлену й невідому пісню "Полонинська флояра", котра була записана Петром Милославським на полонині Руна від пастуха Ф. Повхана. (Збірник " За горою високою" (2006 р.), упорядкований В. Олексиним, рецензенти М. Митровка та Н.Петій-Потапчук.)

Почувши виконання Мирослави,відомий український гітарист-віртуоз привітав Закарпаття спеціальною мініатюрою.

Музиканти, засновники і учасники багатьох музичних проектів брати Сергій і Дмитро Радзецькі багато років ведуть активну концертну діяльність в Україні, беруть участь і перемагають в міжнародних конкурсах, організовують фестивалі та яскраві концерти. Радзецькі люблять грати в різних складах і експериментувати з різними музичними жанрами. В арсеналі їх творчої співпраці київський проект експериментальної музики «Supremus», спільний проект з музикантами «Океану Ельзи» «AvantFloyd», сюрреалістичний рок-театр «SЮR BAND», дует «ЧАЙ з м'ясом», співпраця з музикантами: John Lawton (Uriah Heep), Dan McCafferty (Nazareth), Graham Bonnet (Rainbow), Tony Levin (Peter Gabriel), Олексій Козлов (Арсенал), Phill Minton, Pat Mastelotto (King Crimson), Сергій Лєтов і багато інших. З недавніх пір музиканти почали експерименти і з авангардної музикою - жанром, який в Україні стрімко розвивається.

Сьогодні Сергій Радзецький, який минулого року провів в Ужгороді фантастичний майстер-клас, модератором якого був Бонди Шолтес, передав закарпатцям музичне вітання.

За словами режисера Олександра Герешка, Сергій повідомив, що хоче цим підтримати хороший настрій любителів сучасної української музики в чудовому Закарпатті та засвідчити, що вона продовжує активне життя в складних для музикантів умовах пандемії.

Радзецькі беруть участь в онлайн-концертах, часто запрошуються цими днями провідними київськими арт-майданчиками для дистанційних зустрічей зі слухачами.

Нагадаємо, раніше Мирослава Копинець розповіла про русинські пісні та культуру.

Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Мукачівщині, Тячівщині та в Іршаві 30 березня
Читайте на ГК:На Закарпатті за минулу добу зробили 440 щеплень від COVID-19
Читайте на ГК:На Закарпатті за добу зафіксували 6 випадків керування у нетверезому стані
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...