1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті представили дитячу книгу ілюстрацій двох авторів на рідному діалекті

11.03.2020 21:18 Культура Ексклюзив Голос Карпат

БАЛАМУТИКАМ - дитяча книга ілюстрацій двох авторів на рідному діалекті.

БАЛАМУТИКАМ - дитяча книга ілюстрацій двох авторів на рідному діалекті.

Днями на Закарпатті презентували дитячу книгу ілюстрацій, двоє різножанрових особистостей, художника-ілюстратора Віталія Дороша та поета Анатолія Молнара. 

Працювали над книгою автори майже рік, кожен з них проявив свій креатив та вміння в одному напрямку, аби популяризувати рідний Закарпатський діалект для підростаючого покоління. "

Світ змінюється, люди масово виїжджають закордон, забираючи з собою малечу, в країни, де вони вивчатимуть іншу мову, зовсім не схожу на ту, на якій вони спілкувалися в рідному місті, тому ця книга залишиться для них також як згадкою про рідний дім та розмови на "нашуй мові" як її вже давно називають між собою Закарпатці." Професійний художник Віталій Дорош до речі не вперше займається ілюстрацією, адже одна з найяскравіших книг, проілюстрована ним «Українські народні казки» на Німецькій мові, потрапила в перші ряди Франкфуртської бібліотеки, яка вважається найбільшою в Європі.

Щодо "Баламутики" то в ній він відобразив персонажі які досить часто зустрічаються чи не в кожному дворі в наших людей, тому навіть дорослі можуть поринути у дитинство ".

А от на рахунок віршів, то свою руку до них приклав поет Анатолій Молнар, котрий не так давно представив публіці свою другу збірку віршів під назвою "Future", яка за короткий термін встигла побувати у всіх точках України. В майбутньому планується співпраця між авторами, та багато цікавих творчих новинок.

А придбати книгу можна в м. Ужгород в молодіжному магазині "ЙоЙ" що на вулиці Волошина, та в м. Свалява, книжковий магазин "Літера"

Фото: Микола ПОЦКО

Нагадаємо, закарпатський письменник присвятив вірш на русинській мові відомому виноградівчанину.

Читайте на ГК: В Ужгороді відбулася сесія міськради: що вирішили депутати (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді завтра частково відключать воду
Читайте на ГК:В Ужгороді чоловік вдарив жінку ножем в груди на грунті ревнощів (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...