1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Свалявщині обиратимуть найкрасивішу претиндентку «Міс Свалява -2020» (ФОТО)

02.03.2020 08:54 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Цьогоріч боротьба за титул «Міс-Свалява-2020» пройде між 10 учасницями.

Серед красунь, які змагатимуться у довгоочікуваному дійстві: Христина Кепенач ( м. Свалява), Едіта Гузина (м. Свалява), Ольга Гузина ( м. Свалява), Даяна Бобраніцька ( с. Поляна), Юлія Гук (м. Свалява), Тіна Жгенті (с. Дусино), Крістіна Замулінська ( с. Яківське), Віолла Шестак ( с. Павлово), Марина Мішко (с. Драчино), Аліна Цанько ( с. Неліпино).

Фото учасниць опубліковане у соціальній групі «Свалява Закарпаття». За умовами голосування, учасниця яка набере найбільшу кількість лайків у соціальних мережах «Facebook» та «Instagram» завоює титул «Міс фото».

Конкурс відбудеться 14 березня у будинку культури міста Свалява. А поки що у користувачів Мережі є нагода зробити свій вибір в онлай-режимі, вподобавши ту чи іншу учасницю відповідним кліком під фото.

Владимир Цанько:

- Давно вже не було у нашому місті такого гарного і цікавого конкурсу. Думаю дівчатам, а особливо учасницям і їх батькам він має дуже сподобатись, хоча підготуватись добре до нього потребує багато часу, організаційних здібностей, цікавого і різнобарвного репертуару, репетицій, вишколу, професійних навиків. Все це не так легко досягнути і показати себе на сцені, чи подіумі? Але Свалявським дівчатам все це під силу.

 

Нагадаємо, Безкоштовною мінералкою туристи запасаються в Оленеві, що на Свалявщині (ФОТО)

Читайте на ГК:На Закарпатті облагородили одну із «диких місцин» із оленячим колодязем (ФОТО)
Читайте на ГК:Головне за рік: Ключові події Свалявщини 2020 року
Читайте на ГК:На Закарпатті вандали пошкодили пам'ятник Пресвятої Богородиці (ФОТОФАКТ)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...