1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Івано-Франківщині яскраво відкрили персональну виставку рахівської художниці Ганни Волошин (ФОТО)

01.03.2020 20:18 0 Культура Автор: Голос Карпат
 

Вчора, 29 лютого, у яремчанському Музеї етнографії та екології карпатського краю відкрили персональну виставку талановитої художниці з Рахова Ганни Волошин.

У 2006 році, після перших проб пензля та за підтримки меценатів Юрія Бендака та Петра Поповича Ганна Волошин влаштовула першу персональну експозицію полотен під назвою «Озветься ще душа моя…». Презентувала на розсуд поціновувачів мистецтва понад 30 робіт. У наступні роки брала участь у міських виставках. Друга персональна виставка талановитої мисткині - «Мелодії землі моєї», пройшла у 2009 році, наступна за рік у Долині на Івано-Франківщині.

Нині Ганна Волошин приймає участь в регіональних і міжнародних експозиціях та пленерах - Україна, Угорщина, Словаччина, Румунія. Роботи художниці знаходяться в приватних колекціях в Німеччині, Англії, Угорщині, Румунії, Росії, Україні та Чехії.

''Виставка ''Мовою веселки'' мала на меті показати, що людина, як творіння Боже, повинна відчувати себе в житті саме таким, відкривати для себе нові горизонти, йти до себе, внутрішньої, не ламатися перед невзгодами, а бути сіячем добра і світла в житті, реалізовувати свої приховані можливості і не бояться показати себе світові'' - каже Голосу Карпат Ганна Волошин. 

На виставці представлено 58 полотен в різних техніках - олія, рідкий акрил, є роботи, виконані мастихіном і пензлями - пейзажі, натюрморти, і живописні абстракції.

''Що зроблено з любов'ю, те і притягує любов... Це я відчула по багатьох людях, які висловлювали мені свої враження. Одна жіночка так і сказала, що вона по іншому відчула життя, зрозуміла, якою їй бути, як пробуджувати в собі ту красиву людину, якою її задумало Небо...Так, як їй, так і мені чудові люди піднімають крила, зокрема, прекрасне “Мистецьке братство“ Івано-Франківська, рахівські художники, Олександр Масляник- меценат і Заслужений журналіст України, Ярослава Ткачук- директор Нац. Музею  Гуцульщини та Покуття, наша рахівська міська рада та й просто хороші люди…'' - каже Голосу Карпат Ганна Волошин.

Вітали мисткиню родичі, однокурсники і однокласники, а також друзі та члени  івано-франківського “Мистецького братства”, учасницею якого є і сама Ганна Волошин. Всі присутні не тільки зачарувались прекрасним мистецтвом мисткині, а ще й поринули у світ гуцульських мелодій, запального танцю і співу.

“Виставка пройшла просто чудово-стільки було щирих людей..І присвятила я її своїй рідній сестричці Галинці. Вона достойна того, щоб її силою до життя можна було б надихатися та захоплюватися“ - підсумовує художниця.

Експозиція триватиме до 24 березня. З 31 березня планується відкриття виставки рахівських художників у Яремчі.

Як проходило відкриття експозиції Ганни Волошин “Мовою веселки“дивіться в фотогалереї Голосу Карпат на світлинах Тараса Майстришина.

Нагадаємо, Ужгород приймав закарпатських учасників ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ФОТО)

Читайте на ГК:На Рахівщині в пожежі загинув чоловік (ФОТО)
Читайте на ГК:Уночі на Рахівщині горів житловий будинок
Читайте на ГК:На Закарпатті оголосили ІІІ рівень лавинної небезпеки
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...