1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді презентують другий воркшоп «Втілити спонтанне, уявне» в рамках проєкту «Бібліотека єднає людей»

27.02.2020 13:02 Культура Лайт

Створити спільний перформанс, запрошує всіх охочих художник Данило Ковач

Створити спільний перформанс, запрошує всіх охочих художник Данило Ковач

2 березня, о 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація другого воркшопу «Втілити спонтанне, уявне» за участі митця Данила Ковача в рамках проєкту «Ббіліотека єднає людей», що реалізується програмою TandemUkraine. Воркшоп триватиме у книгозбірні з 3 по 6 березня. А 10 березня у читальній залі презентують напрацьовані результати воркшопу.

Воркшоп має терапевтичний аспект естетично-психологічногодосвіду, але водночас культурологічний і просвітницький.

Мета проекту - втілити уявне за допомогою явного, методом практики оп-артного мистецтва Закарпатського художника-нонконформіста Павла Бедзіра. Автор пропонує зануритися в природу хаосу, що народжується в уяві людини і упорядкувати його . Метод спонтанного малювання, що допомагає виразити несвідоме в мистецтві. Малювати з закритими очима і з відкритими руками (з відкрити мрозумом). Спроба організувати хаос через звільнення емоцій і створення спільного абстрактного образу є основним завданням воркшопу.

Воркшоп адресований широкому колу людей і має на меті подолати як культурологічні так і ментальні розриви.

Зустріч з художником і презентація воркшопу відбудеться 2 березня о 17:00 в

Закарпатській Обласній Універсальній Науковій Бібліотеціім.Ф.Потушняка

Довідково: Данило Ковач закінчив художній коледж імені А. Ерделі в Ужгороді і Львівську національну академіюмистецтв. Брав участь у багатьохперсональних і групових виставках, переможець міжнародних і українських конкурсів, стипендіат програми Міністра Культури i Національної Спадщини Республіки Польща "Gaude Polonia".

Воркшоп "Втілитиспонтанне, уявне " є частиною проекту «Бібліотекаєднає людей», щореалізується в рамках програми Tandem Ukraine https://www.tandemforculture.org/programmes/tandem-ukraine/

Організатори проекту «Бібліотекаєднає людей»: Платформа міждисциплінарних практик OpenPlace (Київ, Україна), Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека (Ужгород, Україна), Studio of Young Artists’ Association (Будапешт, Угорщина).

Євгенія Напуда,

завідувачка відділом проєктної та соціокультурної діяльності

Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка.

Нагадаємо, Сьогодні в Ужгороді святкують день народження видатного закарпатця (ФОТО)

3

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...