1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Біля телецентру UA: Закарпаття відбулася акція протесту

25.02.2020 17:13 Культура

25 лютого біля приміщення Закарпатської філії Суспільного відбулася акція проти змін у роботі регіональних мовників.

25 лютого біля приміщення Закарпатської філії Суспільного відбулася акція проти змін у роботі регіональних мовників.

Близько п’ятдесяти мітингувальники вимагали припинити впровадження Концепції регіонального мовлення Суспільного на 2020 – 2021 роки, що була ухвалена Наглядовою радою мовника 2 грудня 2019 року. 

На думку учасників мітингу, передбачена у Концепції зміна принципів виробництва контенту загрожує подальшому існуванню Закарпатської філії. Люди тримали плакати із написами «Ні — інформаційній капітуляції!», «Захисти Суспільне в своєму регіоні», «5 років реформи: суспільство без Суспільного».

«Наша акція — можливість тим людям, які сьогодні прийшли, сказати свою точку зору, чому для них важливе Суспільне телебачення і хто для них Суспільний мовник. Ми за те, аби ефірне мовлення не зменшувалося, а навпаки — збільшувалося. Закарпатці мають бачити на Суспільному життя свого міста, свого рідного краю», — зазначила учасниця акції Антоніна Кобаль.  

Менеджер Мирослав Поляковський і продюсер Євген Тичина поспілкувалися із організаторами протесту і запевнили, що UA: ЗАКАРПАТТЯ, як і всі інші філії Суспільного, продовжує мовлення, а глядачі і слухачі вже з наступного сезону побачать суттєве збільшення регіональних програм в ефірі.

«Заяви про знищення регіонального мовлення — неправдиві. Головна зміна, яка чекає на UA: ЗАКАРПАТТЯ, — зміна самого принципу виробництва контенту. Наша команда буде виготовляти програми не лише для ефіру UA: ЗАКАРПАТТЯ, Українського радіо Ужгород та радіо Тиса FM, а спільно з іншими філіями — для трансляцій у нас та в них. Це має збагатити регіональний ефір, адже команди філій підсилять одна одну», — переконаний Євген Тичина. 

За словами Євгена Тичина, вже в березні буде оголошено відкритий конкурс проєктів для регіонального телебачення і радіо.

«В центрі уваги є збільшення контенту для регіонального глядача, і ми робимо все щоб виконати це завдання. Це стосується і програм для національних меншин у рамках виконання прийнятої концепції мовлення. Також, невдовзі у всіх філіях суспільного мовника продюсери оголосять про конкурс ідей для телебачення та радіо. Взяти участь може кожен продакшн, хто хоче творити Суспільне разом із штатною командою філії. Загалом, цьогоріч на регіональний контент передбачено 20 мільйонів гривень. Це вдесятеро більше, аніж торік», — сказав менеджер Мирослав Поляковський. 

Нагадаємо, стало відомо, коли Закарпаття отримає тести на коронавірус.

Читайте на ГК:В Ужгороді СБУ та поліція затримали чоловіка з гранами та патронами до автомата (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді розшукують винуватця та очевидців ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Хороші новини: закарпатку, яка народила четвірню, виписали з лікарні
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...