1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Весна на вулиці Волошина»: ужгородська дитяча музична школа №1 ім.П.І.Чайковського запрошує на ювілейний концерт (АНОНС)

21.02.2020 20:05 Культура

Відбудеться ювілейний концерт викладачів до 75-річчя від дня заснування мистецького закладу.

Відбудеться ювілейний концерт викладачів до 75-річчя від дня заснування мистецького закладу.

Про це у соцмережі Фейсбук повідомляє Ужгородська міська рада.

Як зазначається у дописі, школа пишається своїми учнями – відомими випускниками. Але щоб учень став відомим і успішним, йому треба дати поштовх, навчити, розділити з ним перші успіхи і невдачі. І саме це робить потужний викладацький колектив музичної школи. У ній працювали такі корифеї, як Дезидерій Задор, Семіраміда Хосроєва, Карл Воска, Маріанна Валковська, Іван Сєрий, Роза Пляскова, Володимир Гошовський, Віра Ромішовська, Анатолій Ноздрань, Іван та Ганна Дюлай, Сергій та Тетяна Кликови, Віола та Василь Білеї, Надія та Борис Затіни, Рімма Міцанко, Марія Вантюх, Зінаїда Гайчук, Анатолій Донець, Єва Оремус, Янка Гергей, Кім Федорко, Юхим Фломен, Тиберій Боніславський, Микола Сич… Зберігати пам'ять про них – одна з добрих традицій школи.

«Найприємніше, – каже директорка школи Олена Охрим, – що своє 75-річчя ми можемо розділити з колишніми викладачами, які вписали надзвичайно яскраву сторінку в життя нашого закладу: Людмилою Шапран, Степаном Бундою, Яном Шляхтою, Олександрою Російською, Єлизаветою Шнайдер, Зузанною Лебедою, Одаркою Зимомрею, Оксаною Шляхтою, Раїсою Затін, Катериною Карцуб, Тиберієм Топерцелом, Саболчем Регешем та багатьма іншими. Сьогодні їм на зміну прийшла талановита молодь. І це теж добра традиція нашої школи»!

Усіх охочих запрошують на концерт, який відбудеться 3 березня о 17.00 у великій залі Ужгородської дитячої музичної школи №1 ім.П.І.Чайковського.

Нагадаємо, в Ужгороді опановували японську чайну церемонію.

Читайте на ГК:"От, латаю, усе сиріє": на Ужгородщині люди оговтуються від наслідків підтоплень (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:У спортивної школи Ужгорода - новий керівник
Читайте на ГК:В Ужгороді назвали причину підтоплення однієї із вулиць
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...