1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Берегово готується до чергового фестивалю вина

21.02.2020 11:16 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Стартує міжнародний захід 6 березня і триватиме три дні. Крім закарпатських, у ньому братимуть участь винороби з Угорщини та Румунії.

Стартує міжнародний захід 6 березня і триватиме три дні. Крім закарпатських, у ньому братимуть участь винороби з Угорщини та Румунії.

Загалом очікують на 40 виробників, які представлять свої найкращі доробки.

На гостей фесту чекають і кілька нововведнь. Уперше відвідувачі матимуть можливість безкоштовно продегустувати напої усіх виноробів, але виключно у скляній тарі. Організатори підготували необхідну кількість скляних винних келихів, які можна буде придбати в кожній ятці за собівартістю.

За словами керівника ордену святого Венцела – основних господарів свята, магістра Ласло Надя, вирішили застосувати такий підхід насамперед з екологічних міркувань. Адже до цього часу на подібних заходах використовувались тисячі пластикових стаканів.

“У скляних бокалах краще пізнається винний букет, розкриваються його смакові якості,- каже Голосу Карпат Ласло Надь.- Хто ж не забажає забрати додому на пам’ять келихи додому, той може здати їх у спеціальних приймальних пунктах за півціни.”

Ще одна родзинка фесту – протягом двох днів один із членів ордену виготовлятиме на місці дубові бочки для вина, які теж можна буде придбати. Розширюється і діапазон вин, представлених на конкурс.

“Якщо раніше журі розглядало лише білі та сухі напої,- ділиться з нашим виданням голова дегустаційної комісії Шандор Якоб,- то нині оцінюватимемо й ординарні, витримки різних років, сухі, напівсухі, напівсолодкі та десертні вина.”

Попри все це у програмі свята марш-парад членів лицарського ордену, хода мажоретів, концертно-розважальна програма. Прийматимуть також нових “володарів” символічної мантії, за результатами дегустації нагороджуватимуть кращих виноробів. На дітей чекають різні розваги, каруселі.

Будуть також традиційні закарпатські та угорські страви, смаколики, працюватиме ярмарок.

Нагадаємо, Перші дні весни Берегівщина зустріне потужним фестом "Білого вина"

Читайте на ГК:Скульптурну композицію пам’яті жертв комуністичного тоталітарного режиму відкрили в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині виявили безакцизні сигарети на суму 2,5 млн грн (ФОТО)
Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується
загрузка...