1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегові змагається юнь, "зачарована музикою" (ФОТО)

31.01.2020 19:02 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Інтерактивні курси класичної музики в рамках однойменної програми “Зачаровані музикою” започатковує нинішнього року на Закарпатті відома угорська піаністка Андреа Варнодь.

Інтерактивні курси класичної музики в рамках однойменної програми “Зачаровані музикою” започатковує нинішнього року на Закарпатті відома угорська піаністка Андреа Варнодь.

Стартували вони відбором-кастингом в одному із концертних залів Закарпатського угорського інституту талановитої юні, яка бажає надалі навчатись у знаної місткині. Це були своєрідні змагання: дівчатка та хлопчини сідали за інструмент і демонстрували своє вміння, а вже наприкінці Андреа Варнодь відбере найкращих, з якими займатиметься надалі упродовж нинішнього року.

Щоб надихнути юних музикантів на успішне відтворення класичних творів, місткиня разом з донькою Лілі Форнош у чотири руки віртуозно інтерпретували невмиручу другу рапсодію Ференца Ліста. У їх виконанні прозвучали й інші твори знаних маестро.

“Нам надзвичайно приємно, коли можемо передати своє вміння послідуючій генерації,- наголосила звертаючись до аудиторії Андреа Варнодь.- І коли слухачі відчувають, що робимо це з любов’ю, вони сприймають нас з такими ж почуттями.”

Скільки майбутніх вихованців відбере сьогодні місткиня для подальших занять – невідомо, адже конкурс триває. Коли завершиться – теж не знаємо, бо на відбір з’явилось близько сімдесяти бажаючих з різних куточків Закарпаття – Ужгорода, Вербівця, Великих Лучок, Пийтерфолви, і , звичайно, Берегова та району. Про переможців повідомимо по завершенню змагань.

Місткиню та її потенційних учнів вітала аташе з економічних питань консульства Угорщини в Берегові Александра Чізмадіа. А зібрання відкрила виконавчий директор благодійного фонду “Геніус” Наталія Вароді – організаторка й ініціатор його проведення.

Нагадаємо, у Берегові презентували черговий номер літературного журналу “Разом” (ФОТО)

Читайте на ГК:Скульптурну композицію пам’яті жертв комуністичного тоталітарного режиму відкрили в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині виявили безакцизні сигарети на суму 2,5 млн грн (ФОТО)
Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується
загрузка...