1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У головній книгарні Закарпаття презентують нову книгу Михайла Рошка "Пастка"

29.01.2020 14:14 Культура

12 лютого о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка відбудеться презентація нової книги Михайла Рошка ”Пастка”.

12 лютого о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка відбудеться презентація нової книги Михайла Рошка ”Пастка”.

Збірка оповідань – це психологічна проза. Більше - про кохання, зради, помсти за зраду, егоїзм і наслідки, страждання і ейфорії кохання, інформує завідувачка відділом проєктної та соціокультурної діяльності Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка Євгенія  Напуда.

„Кажуть, що життя – це дорога. Та замовчують, що ця дорога -  невидима стежка через мінне поле, де зіб’єшся на крок – і життя летить шкереберть… Справа і зліва, зразу перед тобою – і далеко попереду – чатують міни – пастки: пастка – пристрасть, пастки – амбіція, пастка – страх, пастка - ненависть… Зрештою, усе наше життя – це суцільна пастка. Воно нагадує спокусливу, але й небезпечну  квітку «Венерина пастка», що на обкладинці книжки… Та найнебезпечніша пастка для кожного – це він сам…”, - йдеться в анотації до книжки.

Новели Михайла Рошка глибоко психологічні, напружені, динамічні.  Герої творів потрапляють у складні ситуації, опиняються перед важким вибором, переживають стреси та емоційні випробування. Зрештою, це просто життя випробовує їх (пробує їх на зуб), як і всіх нас…. Письменник ніколи не дає особистої оцінки своїм героям –

Нагадаємо, ужгородська бібліотекарка Євгенія Напуда: найстрашніше позаду

Читайте на ГК:Ужгородців застерегли не виходити у ці дні із собаками на берег річки
Читайте на ГК:У 23 ужгородців діагностовано COVID-19
Читайте на ГК:Трійка злодіїв - мисливців за елітним спиртним "поґаздували" у крамниці Ужгорода