1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Ужгородський "ПАДІЮН" перед святами перетворюється у суцільну казку з купою дійових персонажів (ФОТО)

26.12.2019 19:17 Культура

Головна сцена палацу виблискує ілюмінацією і демонструє найкращі таланти творчих дітлахів!

Головна сцена палацу виблискує ілюмінацією і демонструє найкращі таланти творчих дітлахів!

Це — вправні витончені таночки, щирі душевні пісні, вистави і виставки,спортивні змагання, п’єси і постановки.

Та яке ж новорічне свято без новорічної казки! Цими передсвятковими днями глядацька зала палацу переповнена дітками різного віку, які з захопленням і передчуттям дива спостерігають за чарівним казковим дійством, яке відбувається на сцені.Надзвичайно цікава і повчальна казка  „Свято зірки, або Бажання, здійснись!” розповідає про боротьбу добра і зла, про відчайдушні і подекуди безглузді людські бажання, про пригоди і перевтілення Принца і Принцеси, про діяння і чари доброї і злої чарівниць.

Юні актори театральної студії „Синтез” майстерно зіграли своїх казкових персонажів, захопили увагу глядачів і викликали хвилю позитивних емоцій та переживань, вразили своєю майстерністю танцювальні композиції від народного художнього колективу студії сучасного танцю „Бліц”. А у казці йшлося про те, як зла Чарівниця-Злодійка  викрала  небесну Зірку, яка була щедрою і доброю, тому здійснювала усі бажання без винятку. Але, на жаль, такі добрі наміри призвели до низки неприємних історій, коли люди перестали цінувати добро і звикли до того, що все виконується без найменших зусиль. А якщо мрія чи бажання виконується швидко, якщо усі задуми реалізовуються надто легким шляхом, просто перестаєш цінувати те, про що мріяв і втрачаєш таке важливе почуття міри і цінності подарунку.

Добра Фея пожаліла викрадену Зірку і перетворила її на дівчинку. Але Зірочка була дуже засмученою, потрапивши на землю,  її розчаруванню не було меж. Але як і в житті, так і в казці, ніщо не відбувається без втручання добрих людей і добрих вчинків, отож, Зірочці допомогли повернутися  на небо казкові герої: зачарований Принц-Водонос і Принцеса-Лицар, які найбільше постраждали від безглуздих людських бажань.

Сяє зірочка і зараз у небі, але бажання здійснює лише добрих та чуйних людей. Одним словом, добро знову одержало перемогу над злом. Зрештою, краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Двері „ПАДІЮНу” відчинені і радо стрічають нових гостей. Перегляд казки планується протягом грудня, яка відбуватиметься у глядацькій залі під покровом зоряного неба, наданого Валентином Левшаковим. Після чого усі глядачі урочисто запрошуються до новорічної ялинки у фойє палацу, де на малят чекають інші приємні сюрпризи від студії пантоміми  „Енергія мім”.

Джерело: Сайт Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”

Нагадаємо, в Ужгороді вихованці ПАДІЮНу презентували «Пригоди в казковому лісі» / ВІДЕО

Читайте на ГК:В Ужгороді школярі зачитали реп-біографію Лесі Українки (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді за добу майже вісімдесят нових інфікованих Covid-19
Читайте на ГК:В Ужгороді на річці оселилася пара лебедів (ВІДЕО)
загрузка...