1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

“Крокуючи життям”: у Мукачеві відбудеться відкриття персональної виставки живопису та графіки Івана Івановчика (АНОНС)

03.12.2019 10:22 Культура

У Мукачеві відбудеться урочисте відкриття персональної виставки Івана Івановчика з Великоберезнянщини.

У Мукачеві відбудеться урочисте відкриття персональної виставки Івана Івановчика з Великоберезнянщини.

5 грудня у фойє Мукачівського драматичного театру відбудеться урочисте відкриття персональної виставки живопису та графіки “Крокуючи життям” відомого закарпатського художника, члена Національної спілки архітекторів України, спілки професійних художників Закарпаття — Івана Івановчика.
Початок о 15.00 год. Чекаємо на Вас!

ДОВІДКОВО.
Іван Іванович Івановчик народився на Великоберезнянщині. Член Національної спілки архітекторів України та спілки професійних художників Закарпаття.
Живопис митця відрізняється розмаїттям жанрів та кольорів. У його доробку можна зустріти пейзажі й натюрморти, портрети й жанрові композиції. Працює здебільшого у техніці олійного живопису, пастелі, акварелі. Серед улюблених тем – краса природи рідного Закарпаття. Авторська манера письма делікатна, стримана та наближена до акварельної прозорості. Живописна поверхня творів художника проникнута ніжністю та спокоєм, нагадуючи фресковий живопис. Кожне полотно передає енергетику самого митця й засвідчує його копітку роботу як над самим собою, так і над кожною картиною. Причому обома цими процесами художник захоплюється сам: «Щоденна праця схожа на молитву». Учасник обласних та всеукраїнських художніх виставок, а також міжнародних пленерів у Закарпатті та Угорщині. Роботи художника знаходяться у приватних колекціях України, Угорщини, Словаччини, Польщі, США, Канади.

Читайте на ГК:У Мукачеві правники за підтримки ЄС допомагають хворим дітям
Читайте на ГК:Вулицю Грушевського в Мукачеві перекриють на два дні (СХЕМА об’їзду)
Читайте на ГК:У Мукачеві знову народилися двійнята