1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві та Перечині в рамках фестивалю «Зірковий листопад» закарпатський муздрамтеатр покаже вистави (АНОНС)

27.11.2019 12:20 Культура

Закарпатський муздрамтеатр візьме участь у фестивалі «Зірковий листопад» і покаже вистави у Мукачеві та Перечині.

Закарпатський муздрамтеатр візьме участь у фестивалі «Зірковий листопад» і покаже вистави у Мукачеві та Перечині.

24 листопада Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв показав уже третю прем’єру в новому сезоні. Цього разу свято влаштували для малечі: заслужений артист України Василь Шершун поставив на великій сцені власну казку «Повелитель Чорного лісу».

Оповідь про царство темних сил, в якому маленький жучок захотів стати володарем, змістивши самого Чахлика Невмирущого, дає багато алюзій на наше сучасне життя. Але головним козирем дійства стала сценографія, костюми, світлові ефекти, музика та хореографія. У виставі стільки вставних номерів, що її сміливо можна назвати музичною. З цього погляду «Повелитель Чорного лісу» дуже наближений до «Мауглі», яка, безперечно, є найкращою дитячою постановкою останніх років на сцені найбільшого театру області. 

Тим часом запрошений режисер В’ячеслав Давидюк уже приступив до роботи над різдвяною феєрією «Коли звізда ясна…» за відомою казкою Олександра Гавроша «Різдвяний песик», прем’єра якої очікується на день святого Миколая.

У суботу, 30 листопада, Закарпатський муздрамтеатр візьме участь у фестивалі «Зірковий листопад» і покаже на сцені Мукачівського театру о 18.00 трагікомедію Рея Куні «№ 13», а в неділю, 1 грудня, у Перечинському Будинку культури  демонструватимуться о 16.00 ексцентрична комедія «Обережно -- жінки!».

Для маленьких глядачів 1грудня о 12.00 на сцені Закарпатського муздрамтеатру гратимуть музичну казку «День народження кота Леопольда».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Мукачеві стартував театральний фестиваль “Зірковий листопад”.

Читайте на ГК:У Мукачеві правники за підтримки ЄС допомагають хворим дітям
Читайте на ГК:Вулицю Грушевського в Мукачеві перекриють на два дні (СХЕМА об’їзду)
Читайте на ГК:У Мукачеві знову народилися двійнята