1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатський краєзнавець потрапив у топ-8 екскурсоводів України

23.11.2019 11:35 Культура ВАЖЛИВО

Яскравий образ, непересічна ерудованість, іскрометний гумор та занурення в атмосферу міста – ось секрет популярних екскурсоводів, які дарують незабутні емоції.

Яскравий образ, непересічна ерудованість, іскрометний гумор та занурення в атмосферу міста – ось секрет популярних екскурсоводів, які дарують незабутні емоції.

Zruchno.Travel зібрав у різних містах України справжню колекцію гідів, серед них і відомий ужгородський - Федір Шандор.

Потрапити на екскурсію до головного туризмознавця Закарпаття, професора Ужгородського національного університету Федора Шандора не так просто. Через велику зайнятість він рідко погоджується особисто супроводжувати гостей Ужгорода на туристичних маршрутах. Але кілька років тому Шандор зі своїм колегою Олександром Ковалем започаткували проект "Вільні екскурсії Закарпаттям", в рамках якого кращі закарпатські гіди регулярно проводять безкоштовні екскурсії для всіх охочих у різних містах області. Проводяться вони кожну третю неділю місяця і збирають по кілька десятків екскурсантів.

Крім того, Шандор є відомим фудблогером, що рекламує закарпатську кухню та маршрути гастрономічного туризму регіоном.

"Гастрономічні тури на Закарпаття дуже поширені та вже стали самостійним екскурсійним напрямком. Кожен, хто приїде погостювати на Закарпаття, обов’язково мінімум повинен скуштувати бограч – відомий національний угорський суп, який має неймовірну кількість різних інтерпретацій", – розповів туризмознавець в інтерв’ю Zruchno.Travel.

Нагадаємо, Михайло Чухран: у світі багато тривоги, тому я дарую позитив.

Читайте на ГК:Кількість інфікованих дедалі зростає: за минулу добу коронавірус підхопили ще 70 закарпатців
Читайте на ГК:На Закарпатті збільшили площу унікального заповідника
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: мінлива хмарність, без істотних опадів