1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Зірки під ногами». Ужгородська алея знаменитих особистостей поповнилася новими родзинками

22.11.2019 09:21 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Популярна зіркова алея, що в обласному центрі, увіковічила пам’ятними знаками ще 5 знаменитостей, відомих у цілому світі.

Популярна зіркова алея, що в обласному центрі, увіковічила пам’ятними знаками ще 5 знаменитостей, відомих у цілому світі.

Одну із перших зірок на Ужгородській алеї закарпатської слави краянами було встановлена всесвітньо відомому американському митцю українсько-лемківського походження, засновнику поп-арту Енді Воролу.

Прославився роботою під назвою Campbell's, що у перекладі означає суп. Тож, логічним є те, що біля пам’ятної зірки та самої скульптури Енді Воргола, встановлено ще і пам’ятник його шедевру – томатному супу.

Пізніше біля зірки Едні Ворголу розмістилося ще 4 іменні знаки двом художникам – Тіводару Чонтварі Костці та Мігаю Мункачі, економісту, Нобелівському лауреату Мілтону Фрідману та астроному Мотрі Братійчук.

Цьогоріч, алея зіркової слави поповнилася новими іменами. Серед них: кінорежисер Мілош Форман, композитор Бейла Барток, художник Ігнатій Рошкович, поет Іштван Дєньдєші та відомій іллюзіоніст Гаррі Гудіні.

Тож, у туристів є чудова нагода укотре відвідати Ужгород та завітати на алею знаменитостей.

Мирослава Головнич

Нагадаємо, у Карпатах через обвал гори з'явилося нове озеро.

Читайте на ГК:На дорогах навколо Ужгорода встановлюють камери спостереження (ФОТО)
Читайте на ГК:В Ужгороді поліція рятувала постраждалого у ДТП байкера (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородський скансен – туристична родзинка Закарпаття (ВІДЕО)