1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

«Шляхами листоноші Федора Фекети»: пройтися шляхами легендарного листоноші запрошують на Перечинщині (ФОТО)

21.11.2019 09:03 Культура Ексклюзив Голос Карпат

Уже цієї неділі у районному центрі очікують на багатолюдну аудиторію, аби пройтися унікальною стежкою відомого листоноші.

24 листопада у місті Перечин влаштують відкриту екскурсію під назвою «Шляхами листоноші Федора Фекети». Її метою є ознайомлення відвідувачів із життям та діяльністю відомого посла Турянщини та Ужанщини .

Захід, обіцяють, буде цікавим та насиченим. Відвідувачі зможуть зануритися у минуле поштаря, слухаючи розповіді знаного туризмознавця та краєзнавця Федора Шандора.

Екскурсія відбудеться біля бронзового пам’ятника листоноші у центральному сквері міста о 14 годині за київським часом. Подія приурочена 230 річниці від дня народження легендарного земляка і 15-річчя із часу встановлення йому пам’ятника у місті.

–Чоловік-енциклопедія Федір Шандор розкаже багато цікавого про нашого легендарного земляка Федора Фекету, про його життя та час, в якому він жив. Обов’язково приходьте, перечинці мусять знати про людину, котрій у нас стоїть пам’ятник, – наголосив Михайло Барник.

Мирослава Головнич.

Фото автора

Нагадаємо, на Перечинщині жінка щороку збирає урожай власноруч вирощених цитрусових.

Читайте на ГК:У Перечині поет і прозаїк Василь Мулеса презентував 10-те літературно-художнє видання "Карпатська балада" (ФОТО)
Читайте на ГК:"Урожай лимонів із підвіконня": на Перечинщині жінка щороку збирає урожай власноруч вирощених цитрусових (ФОТО)
Читайте на ГК:У Перечині відкрили "музей однієї вулиці" (ВІДЕО)
Стрічка