1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Авторська казка стане третьою прем’єрою українського театру в Ужгороді в цьому сезоні

20.11.2019 14:01 Культура

У неділю, 24 листопада, о 12.00 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв покаже вже третю прем’єру цього сезону.

Після романтичної драми «Нічний вартівник і праля» та жіночих пристрастей  на малій сцені у моновиставі «Я чекаю на тебе, коханий» «шерегіївці» потішать новинкою маленьких глядачів, інформує Закарпатський театр імені братів Шерегіїв.

Заслужений артист України Василь Шершун написав власну казку «Повелитель Чорного лісу»  про болотяника, світлячків, босоркань та інших фольклорних героїв. Дія відбувається у моторошному царстві темних сил та сповнена не тільки боротьби добра і зла, але й музики, пісень і танців.

Як постановник дитячих вистав Василь Шершун запам’ятався  веселою музичною казкою «Дивовижна пташечка», що стала окрасою дитячого репертуару найбільшого театру області.  

Цього тижня він дебютує на сцені як автор дитячої п’єси, хоча поставив уже кілька власних «дорослих» драм та інсценізацій.  Тож у неділю Василь Шершун поповнить лави сучасних закарпатських драматургів (Олександр Гаврош, Євген Тищук), чиї дитячі вистави  йдуть на сценах професійних театрів України.

А о 18.00 на сцені Закарпатського муздрамтеатру розіграється закарпатська сага Михайла Томчанія «Жменяки» у постановці народного артиста України Анатолія Філіппова.

Нагадаємо, прем’єра ужгородського театру шокувала публіку

Читайте на ГК:Хлопчик із Ужгорода став Міні-містером України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді спецоперація СБУ: затримання проводять біля ТРЦ "Токіо" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Закарпатській обласній станції переливання крові бракує другої та четвертої груп резус-мінус
Стрічка